FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 16-06-2021 19:22   Güncelleme : 17-06-2021 09:10

Karataş Plajı sezona hazır

Karataş Plajı sezona hazır

Geçtiğimiz yıllarda çöp yığınları ve olumsuz görüntülere sahne olan Karataş Plajı, MUÇEV’in özverili çalışmaları sonucunda yeni bir görünüme kazandı. Vatandaşların ücretsiz olarak girebildiği plajda tuvalet, duş ve soyunma kabinleri bulunuyor.

MUÇEV, Fethiye’ye değer katacak bir plajı daha halkın hizmetine sundu. Geçen senelerde etrafta bulunan çöpler ve olumsuz görüntülerle adından söz ettiren Karataş Plajı’nın çehresi değişti. Tuvaletleri, soyunma kabinleri, duşlarının yanı sıra peyzaj düzenlemesi ile göz kamaştıran Karataş Plajı’na giriş ise ücretsiz...

5 yıldızlı ve Türkiye’de örnek doğa dostu bir plaj olan Karataş Plajı, Fethiye’nin turizm sektöründeki marka değerini arttırmayı planlıyor. Plaj içerisindeki yapılarda tamamen ahşap kullanılırken, çevre düzenleme çalışmalarında kullanılan tüm malzemeler de doğal. Vatandaşların rahatça gelip hem yüzüp hem de zaman geçirebileceği alanlardan birisi olan Karataş Plajı, ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor.  

Karataş Plajı’nın son halini çok beğendiklerini dile getiren vatandaşlar, “Karataş Plajı’nın son hali çok güzel. Fethiye’mize yakışan bir tesis olmuş. Geçtiğimiz yıllarda burada çöp yığınları ve istenmeyen görüntüler vardı. MUÇEV’in özverili çalışmaları sonucunda Karataş Plajı’nın çehresi değişti. Peyzaj düzenlemeleri, tuvalet, duşları ve soyunma odaları örnek bir plaj haline gelmiş. Üstelik giriş de ücretsiz... Bu plajı Fethiye’ye kazandıran yetkililere teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştular.