MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 01-04-2021 22:39   Güncelleme : 04-04-2021 23:43

Kadem Mete Milas ve Bodrum İlçelerinde Ziyaretlerde Bulundu

Kadem Mete Milas ve Bodrum İlçelerinde Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Bugün Milas Ve Bodrumda Ziyaretlerde Bulundu. Programına Milastan Başlayan Kadem Mete İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Pınar Marçalı Doğru, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, İlçe Koordinatörü Fahri Acar, İlçe Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Avni Öner, İlçe Ekonomi İşleri Başkanı Umut Yiğitkaya, İlçe Çevre ve Şehircilik Başkanı Bülent Mutlu ve Milas'ta ikamet eden il yönetim kurulu üyelerinden Cafer Tuncer, Ali Mete Karagöz ve Yusuf Esen'in katılımıyla; Milas Gençlik Merkezi, Milas Stadyumu ve yaklaşık 100 milyonluk yatırımla yeni yapılan Milas Devlet Hastanesi'ni ziyaret ettiler.

Programın Devamında Bodrum İlçesine Geçen Kadem Mete İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Pınar Marçalı Doğru, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriye birlikte, Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, İlçe Koordinatörü Fahri Acar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevda Akpınar eşliğinde, Yakaköy Camii'nin restorasyonu hakkında bilgi alarak Bodrum Yeni Devlet Hastanesi'nin inşaatında ve ayrıca deve güreşi alanında incelemelerde bulundular. 

Kadem Mete Program Sonunda MtürkTV'ye Yaptığı Açıklamada Milas Ve Bodrum İlçelerinde İlçe Başkanlarımızın Ve Yönetimlerinin Katkılarıyla İlçelerimize Kazandırılan Projelerin Son Durumları Hakkında Kendilerinden Bilgi Aldık. Beraber Projeleri Yerinde Görerek Yapılması Gerekenler Konusunda İstişarelerde Bulunduk. dedi.