SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:11

İyi Parti’ye katılımlar sürüyor

İyi Seydikemer Belediye Meclis Grup Başkanı Uğur Karadon, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Faik Bozkurt ve ilçe teşkilatının saha çalışmaları kapsamında, partiye katılımların sürdüğü belirtildi.

İyi Parti’ye katılımlar sürüyor

 

 

İyi Seydikemer Belediye Meclis Grup Başkanı Uğur Karadon, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Faik Bozkurt ve ilçe teşkilatının saha çalışmaları kapsamında, partiye katılımların sürdüğü belirtildi.

 

Bir günlük mahalle ziyaretleri kapsamında 47 yeni üyenin İyi Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı’na üye olduğu kaydedildi. Partiye yeni katılan vatandaşların çoğunluğunun Fethiye’de çalıştığı fakat ikametlerinin Seydikemer’deki mahalleler olduğu ifade edildi. Partiye katılan kişilere rozetleri, İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’nda takdim edildi. İyi Seydikemer Belediye Meclis Grup Başkanı Uğur Karadon, ev sahipliğinden dolayı İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’a teşekkür etti.

 

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban açıklamasında, “Mesafe olarak hiçbir zaman kopmadığımız İyi Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı meclis üyeleri ile birlikte Fethiye’de yaşayan kıymetli parti destekçilerimizi ağırlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Partimize olan teveccüh her geçen gün artmaktadır. Teşkilatlar olarak seçmen odaklı çalışıyoruz. Özverili bir şekilde sahadayız. Sıkılmadık el bizim değildir diyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde emin adımlarla iktidara yürüyoruz. Gayretlerinden dolayı Seydikemer ilçe teşkilatımızı canı gönülden kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İyi Parti Seydikemer Belediye Meclis Grup Başkanı Uğur Karadon yaptığı açıklamada, “Seydikemer Belediye Meclis Grup Başkanı olarak şahsım, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyemiz Halil Faik Bozkurt ve İlçe Başkanımız Sevgi Nurten Güler ile yürüttüğümüz saha çalışmaları kapsamında partimize yeni katılımlar sağladık. İyi Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyeleri olarak, her zaman halkımızın içindeyiz. Birebir onlarla sohbet ediyoruz; sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcımız aynı zamanda Muğla Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Metin Ergun önderliğinde saha çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Mahalle ziyaretlerimiz de şunu gördük ki halkımızın, İyi Parti’ye yoğun bir teveccühü var. Bir günlük saha çalışmamızda 47 kişi birden ilçe teşkilatımıza üye oldu. Hepsi gücümüze güç katmak adına cesurlar hareketinde yer alacak. Aramıza katılan arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu Fethiye’de çalışıp, Seydikemer’in çeşitli mahallelerinde ikamet etmektedir. Burada düzenlenen programda, üyelerimizin bir kısmına rozetlerini takdim edeceğiz. İlerleyen süreçte partimize ve ilçe teşkilatımıza katılımlar sürecektir. Bizlere destek veren ve aramıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.