TURİZM
Giriş Tarihi : 09-10-2021 19:54   Güncelleme : 09-10-2021 19:54

İşadamı Konakçı’ya, Ankara’dan tam destek

Fethiye’nin genç ve başarılı işadamı H. Sarper Konakçı’ya, siyaset ve iş dünyasından tam destek. Fethiye’nin tanıtımı ve marka değerinin artmasına yönelik önemli projelere imza atan Konakçı, ağırladığı önemli misafirlere tesisinin ve bölgemizin potansiyelleri hakkında bilgiler aktarıyor.

İşadamı Konakçı’ya, Ankara’dan tam destek

Fethiye’nin genç ve başarılı işadamı H. Sarper Konakçı’ya, siyaset ve iş dünyasından tam destek. Fethiye’nin tanıtımı ve marka değerinin artmasına yönelik önemli projelere imza atan Konakçı, ağırladığı önemli misafirlere tesisinin ve bölgemizin potansiyelleri hakkında bilgiler aktarıyor.

Bölgemizde turizmciliği ve siyasi kimliği ile tanınan Club Hotel Meri Yönetim Kurulu Başkanı Sarper Konakçı, Fethiye’nin turizmden hak ettiği payı alabilmesi adına yoğun bir emek harcıyor. İş ve siyaset dünyasını etrafında birleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Konakçı, bu yönde konuk ettiği önemli isimlerle fikir alışverişinde bulunuyor. İlçemize sağladığı ekonomik katkı ve istihdamla adından söz ettiren Konakçı, ilerleyen süreçlerde yeni projeler hakkında kapsamlı bilgiler aktaracağını belirtti.

Club Hotel Meri ismini markalaştıran başarılı işadamı Sarper Konakçı, pandemi sürecine rağmen Fethiye’nin turizmde iyi bir ivme yakaladığını belirtti. Ankara’dan siyaset ve iş dünyası ile istişare halinde olduğunu kaydeden Konakçı, zaman zaman önemli isimleri Fethiye’ye davet ederek; bölgemizi anlatıyor.

ÖNEMLİ YATIRIMLARA VE PROJELERE İMZA ATTIK

Club Hotel Meri Yönetim Kurulu Başkanı Sarper Konakçı yaptığı açıklamada, “Fethiye’nin turizm sektöründe hem tanıtımı hem de marka değerinin artmasına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yönde önemli yatırımlara ve projelere imza attık. Ankara’dan siyaset ve iş dünyasından önemli isimleri tesisimizde ağırlamaya devam ediyoruz. Turizm gelirlerimizi arttırmak adına sürekli istişare halindeyiz. Eğer bölgemizde turizm gelirleri artarsa; diğer sektörlerin gelirleri de artacaktır. Hem üreticimiz daha çok kazanacak hem de gençlerimize istihdam sahaları açılacaktır” dedi.

SİYASET VE İŞ DÜNYASI KONAKÇI’NIN ETRAFINDA BİRLEŞTİ

Ankara’daki iş ve siyaset dünyası Club Hotel Meri Yönetim Kurulu Başkanı Sarper Konakçı’nın etrafında birleşti. Tesisinde önemli isimleri ağırlayan ve Fethiye turizmi adına düşüncelerini paylaşan Konakçı, “Fethiye’nin ve bölgemizin en önemli gelir kaynağı kuşkusuz turizmdir. Bu sektörde başarılı olmanın yolu tanıtımdan ve programlı çalışmadan geçer. Ben bu yönde elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Sürekli iş dünyasından önemli isimlerle diyalog halindeyim. Fethiye ve Ölüdeniz, dünyanın önemli turizm merkezleri arasında. Eşsiz bir doğaya sahibiz. Deniz, güneş ve kumun yanında yamaç paraşütü ve diğer aktiviteler de mevcut. Elimizdeki cevherin kıymetini çok iyi bilmeli ve sahip çıkmalıyız” ifadelerini kullandı.

MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLIYORUZ

Açıklamasını sürdüren Yönetim Kurulu Başkanı Konakçı, “Ülkemiz ve dünya zorlu bir süreçten geçiyor. Kovid-19 salgını hemen her sektörü olumsuz etkiledi. Fakat bizler tedbirlerimizi alarak, en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tesis olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Fethiye ve bölgemizde turizmin gelişmesi adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu yönde iş ve siyaset dünyasında isim yapmış büyüklerimizin düşüncelerini alıyoruz. Bizlere bu yönde destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.