FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 09-09-2020 17:36   Güncelleme : 09-09-2020 17:53

İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun'dan Serap Ülkü Medya A.Ş ' ye Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun, Serap Ülkü Medya A.Ş.’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun'dan Serap Ülkü Medya A.Ş ' ye Ziyaret

Sağun yaptığı ziyarette Serap Ülkü Medya A.Ş yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü Özdemir ile Muğla basını hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Muğla basını, Türkiye genelinde önemli bir noktada olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun; "Ziyaret amacımız bölgemizdeki yerel medyada bulunan arkadaşlarımızla bir araya gelerek, yerel medya, yerel gündem konularını konuşalım istedik. Bizim Bölge Müdürlüğü olarak yapabileceğimiz katkılar nedir diye görüşelim istedik. Onun haricinde, başkanlığımız yapılan haberlerde hakikatın ön plana çıkması gerektiğini söylüyor. Bu anlamda bizde Serap Ülkü Medya A.Ş. ailesinde bulunan gazetelerinde ve televizyonunda, hakikatin ön planda olduğunu görüyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Bütün medya gruplarında, medya yayınlarında, gazetelerde aynı şekilde hakikatın ön planda olduğu bir medyacılık anlayışının tüm ülkeye, tüm bölgeye yayılmasını arzu ediyoruz. Bu konuda her türlü desteği vermeye açığız. Ayrıca Köyceğiz’de yeni yayınlanmaya başlayan KöyceğizTürk gazeteniz için de hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Köyceğiz için, Muğla için herkese hayırlı olsun diyorum. Misafirperverliğiniz için de çok teşekkür ederim.” Dedi.

Serap Ülkü Medya A.Ş yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü Özdemir, yapılan ziyaret için çok memnun olduklarını ifade ederek şöyle konuştu;

“ Serap Ülkü Medya A.Ş olarak sayın müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Medya da Devletimizin, Türkiye Cumhuriyeti’nin sesi oluyorsunuz. Yerel Medyada doğru ve düzgün haberleri anında gönderiyorsunuz. Bizde paylaşımlarınızı takip ediyoruz. Çok teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Doğru ve düzgün habercilik anlayışımızla devam edeceğiz. İşimizi yapmaya çalışacağız. Yerel basın her ne kadar pandemi sürecinde zorlansa da bizler bir nevi gönül işçileriyiz. Devletimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz”