FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 18-04-2022 17:08

İlçe teşkilatında rozet töreni düzenlendi

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’nda, partiye yeni katılan üyelere yönelik rozet takma töreni düzenlendi.

İlçe teşkilatında rozet töreni düzenlendi

 

 

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’nda, partiye yeni katılan üyelere yönelik rozet takma töreni düzenlendi.

 

Gerçekleşen programa İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye eski Belediye Başkanı Behçet Saatcı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Partiye yeni katılan Fethiyespor eski Başkanı Mustafa Ferizcan, geçen dönem belediye meclis üyeleri Onat Akdu, Alaattin Yıldırım, Nurkaya Gündoğdu, Mete Atay ve diğer partililere rozetleri törenle takdim edildi.

Açılış konuşmasını yapan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Özverili adımlarla iktidara yürüyoruz. Her zaman makul şeyleri söyleyip, onların yöresinde toplanmaya çalışıyoruz. Artık partimiz Türk siyasetinde merkez haline geldi. Her kesimden katılım var. Bugün terörle arasına mesafe koyan Türk milliyetçilerine, Atatürk sevdalılarına, kurucu iradeye saygı gösteren toplumumuzun her kesimini partimize davet ediyoruz. Asıl olan partimizdir. Geldiğimiz noktada partimizi her şeyin üstünde tutmamız lazım” şeklinde ifadeler kullandı.

 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, “Partimize katılan her arkadaşımız bize güç kuvvet veriyor. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Fethiye eski Belediye Başkanımız Behçet Saatcı’nın bu katılımlarda payı var. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bayramdan sonra daha geniş bir katılım sağlayacağız. Hem ülke hem de Muğla genelinde birinci parti olacağımıza inanıyoruz. Her zaman olduğu gibi makul bir siyaset ile ilerliyoruz. Dünya görüşü ne olursa olsun, herkese kapımız açık. Fakat devletin birliği ve bütünlüğü konusunda olumsuz bir düşünceye sahip olmayacak. Halkın gerçek sorunları üzerinden siyaset yapalım ve çözüm önerileri bulalım. Partimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.