SİYASET
Giriş Tarihi : 10-09-2021 12:46   Güncelleme : 10-09-2021 12:46

İlçe teşkilatı bölge istişare toplantısına katılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı, 11 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek Manisa bölge istişare toplantısında yer alacak.

İlçe teşkilatı bölge istişare toplantısına katılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı, 11 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek Manisa bölge istişare toplantısında yer alacak. Bölgede yer alan diğer il ve ilçe teşkilatlarının da katılacağı organizasyona il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri, belediye başkanları ile belediye meclis üyelerinin katılacağı belirtildi.

“Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023-Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” konseptiyle yapılacak toplantılarda; ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunulacak. Manisa’da düzenlenen bölge istişare toplantısında ilçe yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile katılacaklarını kaydeden MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura; toplantının divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın yapacağını söyledi.

MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura yaptığı açıklamada, “11 Eylül Cumartesi günü Manisa’daki bölge istişare toplantısına yönetim kurulumuz ve belediye meclis üyelerimiz ile katılım sağlayacağız. Bunun yanında hazırladığımız raporları, toplantı sonrasında divan başkanına veya Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı birimine iletilecektir” ifadelerini kullandı.

Toplantılar sırasında Kovid-19 salgınına karşı sürdürülen tedbirlere uyulacağı; maske, mesafe ve temizlik kurallarının hassasiyetle uygulanacağı bildirildi.