FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 11-01-2022 15:14   Güncelleme : 11-01-2022 15:14

İlçe Başkanı Öztürk’ten kutlama mesajı

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serap Ülkü Medya A.Ş.’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanı Öztürk’ten kutlama mesajı

 

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serap Ülkü Medya A.Ş.’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serap Ülkü Medya A.Ş.’ye kutlama ziyaretinde bulunan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, başarılı çalışmalarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir’i tebrik etti. Sohbet havasında geçen ziyarette İlçe Başkanı Öztürk’e yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serap Ülkü Medya A.Ş.’ye kutlama ziyaretinde bulunduk. MTÜRK TV’nin yanı sıra Muğlatürk, Seydikemertürk, Köyceğiztürk ve Fethiyetürk gazetelerinin yanında Milas Medya’yı da bünyelerine kattılar. İstihdam açısından da geniş bir yelpazeye yayıldılar. Muğla’da yıllardır süregelen Sakar altı-Sakar üstü olayını kaldırıp, birleştirmiş oldular. Bu çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. İnşallah sizleri daha üst seviyelerde görürüz. Hem yazılı hem görsel medya anlamında sizleri takdirle takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Muğla’nın ilk kurulan gazetesinin de sizin bünyenizde yer almasından dolayı da gururluyuz” dedi.

 

Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ziyaret için teşekkür ederek, “Şu zamana kadar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, ilçemizde sizlerin sayesinde güçlü bir şekilde kutladık. Sakar altı ve Sakar üstünü birleştirmek istedik. Matbaa süreçlerinin de arttığı bir süreçte kurum olarak pes etmeden yolumuza devam edeceğiz. Güçlü ekibimizle birlikte tüm Muğla’nın sesi olmaya devam edeceğiz. Bunun yanında Muğla’nın 1949 yılında kurulan ilk gazetesi de artık bizim bünyemizde. 73 yıllık bir geçmişe sahip.  Bu yüzden önemli bir sorumluluğumuz var” ifadelerini kullandı.