GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 16:41   Güncelleme : 08-09-2021 16:41

İlçe Başkanı Öztürk’ten, Gülşen Gökçe Spor Lisesi’ne ziyaret

AK Parti Fethiye lçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  ilçemizde ilk kez açılmış olan Gülşen Gökçe Spor Lisesi’ne ziyarette bulundular.

İlçe Başkanı Öztürk’ten, Gülşen Gökçe Spor Lisesi’ne ziyaret

AK Parti Fethiye lçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  ilçemizde ilk kez açılmış olan Gülşen Gökçe Spor Lisesi’ne ziyarette bulundular.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini, Gülşen Gökçe Spor Lisesi Müdürü Süleyman Gümüş, müdür yardımcıları ve öğretmenler karşıladı. İlçe Başkanı Öztürk, okul hakkında idarecilerden bilgiler aldı.

Gülşen Gökçe Spor Lisesi Müdürü Süleyman Gümüş yaptığı açıklamada, “İlçemizde ilk kez bir Spor Lisesinin açılmış olmasının heyecanı içerisindeyiz. Okulumuza yetenek sınavı ile Öğrenci alınacak olup Aday Kayıt Başvuruları 6-24 Eylül tarihleri arasında devam edecektir. Sınava girecek öğrenci listeleri 24 Eylül’de açıklanacaktır. 27-30 Eylül tarihleri arasında Yetenek Sınavı yapılacak olup bunların sonuçları 30 Eylül’de açıklanacaktır. Kazanan öğrencilerimiz kayıtlarını 1-5 Ekim tarihleri arasında yaptıracak olup kontenjanımız 60 öğrenciyle sınırlıdır. Yetenek Sınavında 50 ve üzerinde puan alan adaylar başarılı sayılacak ve bu adaylar için Yerleştirme Puanı hesaplanacaktır. Yerleştirme puanı 100 üzerinden hesaplanacaktır. İlçemizde Spor Lisesinin açılmasında AK Parti İlçe Başkanımız Turgay Öztürk’ün emeği  çok büyüktür. Turgay Öztürk bizzat açılması için çok fazla görüşmeler yapıp emek vermiştir. Bundan dolayı başta Başkanımız ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum, ziyaretleri bizleri oldukça mutlu etti” dedi.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamasında, “Öncelikle eğitim camiasına uzun yıllar boyunca destek olmuş Gülşen Gökçe  ve hayırsever işadamı Yusuf İzzet Gökçe ailesine destekleri için minnettarız. Emekleri çok büyüktür. Kendilerini rahmetle anıyoruz. İlçemiz genç sporcular açısından çok fazla başarıya sahiptir. Onlara ortam hazırlamak, imkan yaratmak bizlerin görevidir. Destek vermeye her zaman hazırız. İlçe Spor Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü  ile birlikte sürekli koordine içerisindeyiz, başarılı sporcularımız bizlerin geleceğidir. Bugün burada gençlerimizin rahatlıkla faaliyet göstereceği alanların olmasından son derece mutluyuz. Süleyman Gümüş Müdürümüzle birlikte bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz. Başarılı ve milli sporcuların Fethiye’mizden daha çok çıkmasına olanak sağlayacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.