SİYASET
Giriş Tarihi : 16-09-2021 11:57   Güncelleme : 16-09-2021 11:57

İlçe Başkanı Gökmen, “Hizmetlerimizle gurur duyuyoruz”

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, başta Muğla ve ülke genelinde hükümetin gerçekleştirdiği hizmetlerle gurur duyduğunu belirtti.

İlçe Başkanı Gökmen, “Hizmetlerimizle gurur duyuyoruz”

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, başta Muğla ve ülke genelinde hükümetin gerçekleştirdiği hizmetlerle gurur duyduğunu belirtti.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’a hastane inşaatı altyapısı konusundaki çağrılarına destekleri için teşekkür eden AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, bölgeye gelen iş makinelerinin sadece açıklama yapıldığı gün çalıştığını ifade etti. Bodrum’da halkın hizmet beklediğini vurgulayan Gökmen, CHP’li Muğla Büyükşehir ve Bodrum belediyelerinin hizmet etme görevini yerine getiremediğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Sayın CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’a yeni Devlet Hastanemizin altyapı konusunda yaptığımız çağrıya karşılık olarak hemen harekete geçip kepçeleri getirdiği için teşekkür eder, o getirdiğiniz kepçelerin siz açıklama yaptığınız günün hariçinde çalışmadığını bilgi olarak sunmak isterim. Tabi sizde haklısınız CHP’li Muğla Büyükşehir ve Bodrum belediyeleriniz Bodruma ve Bodrumluya hizmet vermeyince; devletimizin, hükümetimizin verdiği hizmetleri kıskanarak kötülemeye çalışmanız klasik zihniyetin sonucu. Esip gürlüyorsunuz ama yağmur olup yağmıyorsununuz Bodrumlu bizden hizmet istiyor siz hizmete destek olmak yerine hikayeler anlatıyorsunuz. Siz devletimizin hükümetimizin hizmetlerini saymayı bile beceremiyor, durumlarını bile bilmiyorsunuz” dedi.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Gökmen, “Siz asıl 8 yıla yakın süreden beri CHP’li belediyelerinizin yaptığı sünger heykeli ya da otobüslerin hizmet alamadığı otogarın haricinde hizmetlerinizi sayabilirmisiniz. Halen susuzluk yaşatan, kötü yollar nedeni ile arabalarına masraf etmekten bıkan, emlak vergisine yüzde 1000 zam yaparak Bodrumluları isyan ettiren siz değil misiniz? Sayın Karahan, ben teşkilatımın, il başkanımın, milletvekillerimizin, bakanlarımızın ve Cumhurbaşkanımızı;  Bodrum’a, Muğla’ya, tüm ülkemize kazandırdığı projelerin ve yaptığı hizmetlerin siz ancak hayalini kurarsınız. Bodrumlu vatandaşlarımız sizden hizmet ve proje beklerken siz göstermelik şovlardan vazgeçin. Biz Bodrum için 7/24 hizmet etmekten de hükümetimizin Bodrum’a hizmetlerinden de  gurur duyuyoruz. Siz Belediye başkanlarınızın yaptıklarından gurur duyuyormusunuz?” şeklinde açıklamalarda bulundu.