BODRUM
Giriş Tarihi : 24-06-2021 15:10   Güncelleme : 24-06-2021 15:10

İlçe Başkanı Gökmen efsane başkanı evinde ziyaret etti

İlçe Başkanı Gökmen efsane başkanı evinde ziyaret etti

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, Fenerbahçe’nin efsane Başkanı Ali Şen’i evinde ziyaret etti.

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Ali Şen ile birlikte Bodrum’daki amatör spor kulüplerine destek sağlayacaklarını kaydeden AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen’i evinde ziyaret ettik. Sayın Şen bizleri son derece samimi bir ortamda ağırladı. Sayın Ali Şen çalışmalarımızı yakından takip ettiğini belirterek Bodrum’un devasa sorunlarının çözümü için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti'nin gücünü kullanacağına inandığını söyledi” şeklinde ifadeler kullandı.  

Açıklamalarını sürdürdüren İlçe Başkanı Gökmen, “Ali Şen, Bodrum’un çok kalabalıklaştığını; yerel yönetimin sorunları çözmede yetersiz kaldığını da ifade etti. Çevreye duyarlılığını çok iyi bildiğimiz Sayın Ali Şen’le birlikte yakın bir zamanda denizlerimizin temizliğinin önemine dikkat çekmek için birlikte bir dalış gerçekleştireceğiz.

Sayın Şen’le ayrıca yine yakın bir tarihte Bodrum’da ki amatör spor kulüplerini ziyaret edip, elimizden gelen desteği sağlayacağız. Efsane başkan Sayın Ali Şen’e misafirperverliği, samimiyeti ve desteği için çok teşekkür ederiz” dedi.