GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-07-2021 08:25   Güncelleme : 27-07-2021 08:25

İlçe Başkanı Gökmen, “Allah gözünüzü doyursun”

​​​​​​​AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısına ait sit alanındaki kaçak malikanesine belediyenin aracı ile su taşındığını tespit etti.

İlçe Başkanı Gökmen, “Allah gözünüzü doyursun”

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısına ait sit alanındaki kaçak malikanesine belediyenin aracı ile su taşındığını tespit etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Eğer malikanenizi sit alanına kaçak olarak yaptıysanız ve suyunuz yoksa hiç üzülmeyin! Bodrum Belediyesi size de mucize yaratır ve her gün sit alanında ki kaçak malikanenize bir tanker su gönderir! Ama önce bazı şartları yerine getirmek zorundasınız! Öncelikle Bodrum Belediye Başkan yardımcısı olacaksınız” şeklinde ifadeler kullandı.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Gökmen, “Sonra CHP’li olmanızın olmazsa olmaz şartı; HDP’ye kucak açacaksınız ve her dediğini yapacaksınız! Bodrum’da HDP’yi siyasette hep var edeceksiniz ve Bodrum’un tüm imkanlarını kendilerine sunacaksınız! İşte o zaman Bodrum Belediyesi’nden sit alanında ki kaçak malikanenize sınırsız hizmet alır, belediyenin tankeriyle her gün su taşıtır, bal tutan parmağınızı yalarsınız! Ne diyelim! Allah gözünüzü doyursun” dedi.