GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 11:35   Güncelleme : 20-08-2021 11:35

İlçe Başkanı Demir, “Desteklerimizi sürdüreceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Örgütü, Muğla genelinde meydana gelen orman yangınlarında evleri yanan ailelere yardımını sürdürüyor.

İlçe Başkanı Demir, “Desteklerimizi sürdüreceğiz”

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; Seydikemer, Marmaris ve Milas ilçelerinde orman yangınında evleri zarar gören vatandaşlara mutfak eşyası ve zücaciye desteğinde bulundu. İlçe Başkanı Demir, her zaman vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Bölgemizde meydana gelen orman yangınlarında, evleri zarar gören vatandaşlara ev ve mutfak eşyası göndereceğiz. Bir hayırsever arkadaşımız bu konuda bize destek oldu 255 ev Marmaris’te, 63 ev Milas’ta, 9 ev Bekçiler de, 4 ev Arifler  Mahallesi’ndeki vatandaşlarımıza;  Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak destekte bulunacağız. Başka ihtiyaçları olursa da emirlerindeyiz. Biz halkın yanında politika izleyeceğimizi belirttik. Her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Hayırsever arkadaşımıza da çok teşekkür ediyoruz. İhtiyaç sahiplerinin tek tek isim listesi elimizde. Hafta sonu bu yardımları yerlerine teslim edeceğiz” şeklinde ifadeler kullandı.

Gazetecilerin göçmenler hakkındaki sorusunu cevaplandıran Başkan Demir, “Genel Başkanımızın dediği gibi bizim sınırlarımız namusumuz. Biz sınırlarımızı koruyacağız, göçmenlere karşı değiliz ama gerçekten bu ülkede göçmene ihtiyaç yok. Kendi ülkeleri dururken Türkiye’de ne işleri var. Suriye’ye gitsinler. Şuan iç savaş yok, bir problem yok Suriye’ye gidebilirler. Evlerine dönebilirler. Bayramlarda gidiyorlar, tekrar dönüyorlar ama gitmiyorlar. Sınırları çeviriyoruz beton ile çevirmemize de gerek yok, askerimizde mevcut, bekleyebilir. Afganlı ve Suriyeli mültecilerin devamlı bir şekilde ülkemize gelmesini halkımız istemiyor. Biz de istemiyoruz. İnşallah iktidara geldiğimizde halkımızın istemediği bir şeyi yapmayacağız” şeklinde konuştu.