FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 04-02-2021 19:47   Güncelleme : 04-02-2021 19:47

İLÇE BAŞKANI DEMİR, 6 TON PATATES DAĞITTI

İLÇE BAŞKANI DEMİR, 6 TON PATATES DAĞITTI

İLÇE BAŞKANI DEMİR, 6 TON PATATES DAĞITTI

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik gıda yardımlarını sürdürüyor. Hayırseverlerin destekleri ile İlçe Başkanı Demir, bu kez de çuvallar içerisinde patates dağıttı.

CHP Fethiye İlçe merkezine getirilen 6 ton patates, araçlara yüklendi ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarının evlerine teslim edildi. Hayırseverlerin desteğini alan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, bu kez de ihtiyaç sahibi vatandaşlara bin çuval patates dağıttı. Daha önce Kesikkapı Mahallesi ve Keloğlu Mevkii’nde soğan ve patates dağıtımı yapan Demir, şimdi de 6’şar kiloluk çuvallar içinde yer alan patatesi Pazaryeri, Menteşe, Çatalarık ve Cami mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin evine kadar götürdü. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Hayırsever kardeşlerimiz bize büyük destek oluyorlar. Onların destekleri olmasa biz bunları gerçekleştiremeyiz. Yardımsever bir ağabeyimiz bize 6 ton patatesi bağışladı. Bizlerde 6’şar kiloluk bin çuval yaptık. Daha önce Kesikkapı ve Keloğlu mahallelerine dağıtmıştık. Bugünde Pazaryeri, Menteşe, Çatalarık ve Cami mahallelerine dağıtıyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın yanında olduğumuzu bir daha gösteriyoruz. Bizi zaman zaman eleştirenler oluyor. Fakat bu kişilere cevabım, aynı yardımı kendileri de yapsın.  Biz bunları yaparken hiçbir menfaat beklemiyoruz. Parti ayırımı yapmıyoruz. Biz gerçekten gariban, yoksul yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ediyoruz. Geçtiğimiz gün sabah 05.30’da hale gittim. Çöpten domates, patates, biber toplayan gördüm. İlçe merkezimizde şu anda 3 bin 200 tane yardıma ihtiyaç insanların listesi var” dedi.