FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 31-05-2021 18:17   Güncelleme : 31-05-2021 18:17

İlçe Başkanı Demir 2 bin adet pantolon dağıtıyor

İlçe Başkanı Demir 2 bin adet pantolon dağıtıyor

İlçe Başkanı Demir 2 bin adet pantolon dağıtıyor

Fethiye’de ihtiyaç sahibi ailelere  yönelik gıda, yakacak ve nakdi yardım ile ve öğreniciler için tablet dağıtımı yapan Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, ilçede yaklaşık 2 bin kişiye kot pantolon dağıtalacağını belirtti.

İstanbul’dan bir iş adamı tarafından temin edilen kot pantolonlarının, Fethiye’de yaklaşık 2 bin kişiye dağıtacaklarını söyleyen CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Temin ettiğimiz kot pantolonları Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtacağız. Öncelikle ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz belirleyip, ben ve arkadaşlarım paketler halinde pantolonları teslim edeceğiz. İlk defa Türkiye genelinde böyle bir çalışmayı Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz yapacağız. Daha önce yapmış olduğumuz gıda, tablet ve diğer çalışmalarımız basın aracılığı görmüş ve bizle iletişime geçerek, bu pantolonları dağıtmamızı istedi. İnşallah en kısa sürede pantolonlarımızı ulaştıracağız. Hayır sever iş adamımıza da teşekkür ediyorum. Ayrıca Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya, gençlik örgütüme ve yönetim kurulu üyelerime de teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Demir, “Biz görece gelirken, ben ve arkadaşlarım halkımıza hizmet için bu göreve talip olduk. Nitekim de düşüncelerimizi uyguluyoruz. İhtiyaç sahibi ailelere veya başka bir sıkıntısı olan arkadaşımız var ise çekinmeden gelerek sorunlarını bizlere iletebilirler. Bizde o sorunları ve talepleri incelemek için gerekli çalışmalarımızı yapacağız” ifadelerinde bulundu.

 

Erken seçim beklediklerini dile getiren Demir, “Halkımızın dayanacak gücü kalmadı. İktidara Fethiye’den çağrıda bulunuyorum. Görevinizi yerine getiremiyorsunuz. En kısa sürede ülkeyi seçime götürün” diye konuştu.