GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-01-2022 17:50   Güncelleme : 26-01-2022 17:50

İlçe Başkanı Çelik; “HERŞEY MODERN MİLAS İÇİN”

İlçe Başkanı Çelik; “YAŞYER OVASI VE KEMİKLER BARAJI İÇİN YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK”

İlçe Başkanı Çelik; “HERŞEY MODERN MİLAS İÇİN”

İlçe Başkanı Çelik;
“YAŞYER OVASI VE KEMİKLER BARAJI İÇİN YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK”

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, beraberinde Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve mahalle muhtarları ile birlikte Devlet Su İşleri (DSİ) 21. Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu’nu ziyaret etti.
Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Yaşyer Ovası’nın su, dere ıslahı ve Kemikler Barajı ile ilgili yol haritası belirlendi.
AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, sosyal medya hesabından “Her şey modern Milas için. Yaşyer Ovası’nın susuzluğu gündemimiz.” başlığıyla yaptığı açıklamada, “Ziraat Odası Başkanım İsmail Atıcı, Savran muhtarım  Zekeriye Köse, Damlıboğaz muhtarım Mehmet Dörtyollu, Avşar muhtarım  Ismail Kop, Yaşyer muhtarım Celil Kıran, İçme muhtarım Ahmet Taş, Akyol muhtarım Durmuş Akyol ile Yaşyer Ovasının su, dere ıslahı ve Kemikler Barajı ile ilgili kıymetli DSİ Bölge müdürümüz ve Bölge müdür yardımcımızı ziyaret ettik ve çözüm noktasında yol haritamızı belirledik.” ifadelerini kullandı.
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Çelik, paylaşımını şöyle tamamladı:
“Başta liderim Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Tarım ve Orman Bakanım Bekir Pakdemirli, Muğla Milletvekilim bölgemizin evladı Sayın Mehmet Yavuz Demir, Sayın Yelda Erol Gökcan ve İl Başkanım Sayın Kadem Mete’ye bölgeme verdikleri değer ve hizmetler konusunda teşekkürlerimi borç bilirim.”