FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 19-04-2022 14:01

İftar programına yoğun katılım oldu

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından ilçe teşkilatı önünde iftar yemeği programı organize edildi.

İftar programına yoğun katılım oldu

 

 

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından ilçe teşkilatı önünde iftar yemeği programı organize edildi.

 

Gerçekleşen etkinliğe AK Parti, CHP ve MHP’de uzun yıllar siyaset yapmış önemli isimler de katılım sağladı. Fethiye’de tanınmış siyasetçilerin bir araya geldiği iftar yemeğine İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban Fethiye Belediye eski Başkanı Behçet Saatcı, CHP Fethiye İlçe eski Başkanı ve geçmiş dönemlerde Milletvekili Adayı Emrah Doğu, AK Parti Fethiye İlçe eski Başkanı Kadir Sarıhan, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Geçtiğimiz yıllarda diğer siyasi parti çatısı altında görev yapan isimler de iftar programında yer aldı. İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban konuşmasında, “İlçe başkanlığı olarak iftar programı düzenledik, çok güzel bir teveccüh oldu. Herkes ile bir araya geldik. Katılımdan dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun yaptığı açıklamada, “Fethiye’de partimize katılım töreni için geldik. Çok sayıda vatandaşın partimize katılımı oldu. İlçe başkanlığımızı tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Vatandaşlarımızın yoğun bir ilgisi var. İyi Parti’ye katılımlar sürecek” dedi.