ORTACA
Giriş Tarihi : 29-12-2020 23:03   Güncelleme : 29-12-2020 23:03

Hastanenin 3 üncü Katından Atlayıp İntahar Etti

Hastanenin 3 üncü Katından Atlayıp İntahar Etti

Covid-19 Tedavisi görüyordu, Hastanenin 3 ncü katından kendini attı.

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 teşhisi nedeniyle Ortaca Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan evli ve iki çocuk babası Mehmet Karaoğlan hastanenin 3ncü katından atlayarak hayatını kaybetti.
Ortaca Ata Sanayii sitesinin sevilen esnaflarından “Kavurmacı Mehmet” olarak bilinen Mehmet Karaoğlan’ın hayatını kaybettiği öğrenildi.
Edinilen  bilgiye göre, Mehmet Karaoğlan’ın geçtiğimiz günlerde covid-19 testinin pozitif çıktığı durumu ağırlaşınca da Ortaca Devlet Hastanesi  3. katında bulunan covit 19 servisinde yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.
Hastanede tedavi altında bulunan Mehmet Karaoğlan’ın annesi İsmihan Karaoğlan dün Covid’e bağlı olarak yaşamını yitirdiğini öğrenen ve bu gün sabah saatlerinde  cenaze töreni yapılan Karaoğlan annesinin de cenaze törenine katılamadığı öğrenilirken Mehmet Karaoğlan  bugün saat 17.30 sıralarında hastanenin 3ncü katında bulunan Covid 19 servisinin penceresinde kendini atığı öğrenildi. Karaoğlan’ın acil serviste  yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını kaybettiği öğrenilirken.
Polis olayla ilgili soruşturma başlatı.