TV Program
Giriş Tarihi : 04-12-2021 15:49   Güncelleme : 04-12-2021 15:49

Gündem Özel programı İzmir’den canlı yayınlandı

Serap Ülkü Özdemir’in hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programı, İzmir’de düzenlenen 15.  Travel Turkey Fuar’ından canlı yayınlandı. Fuara katılan Kaş Belediyesi’nin standında gerçekleştirilen programın konuğu Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş oldu.

Gündem Özel programı İzmir’den canlı yayınlandı

 

 

MTÜRK TV ekranlarında Serap Ülkü Özdemir’in hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programı, İzmir’de düzenlenen 15.  Travel Turkey Fuar’ından canlı yayınlandı. Fuara katılan Kaş Belediyesi’nin standında gerçekleştirilen programın konuğu Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş oldu.

 

Fuar organizasyonu hakkında değerlendirmelerde bulunan Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, tur operatörleri ve sektör temsilcileri ile bir araya geldiklerini belirtti. Geçen sezon üzerine değerlendirmelerde bulunduklarını kaydeden Başkan Ulutaş, bölgede arkeolojik ve restorasyon çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş yaptığı açıklamada, “2019 yılında İzmir’deki fuarda yerimizi almıştık. 2020 yılında pandemiden dolayı gelememiştik. Bu yılki organizasyonda yerimizi aldık. Tur operatörleri ve sektör temsilcileri ile buluşma imkanımız oldu. Bunun yanında sezon üzerine değerlendirmelerde bulunuyoruz. Önümüzdeki sezon için görüş alışverişinde bulunuyoruz. 2020’nin ardından 2021 de Patara Yılı ilan edildi. Hedefimiz birçok etkinliğe imza atmaktı fakat salgından dolayı kısıtlı kaldı. Patara’ya ciddi yatırımlar oldu. Restorasyon ve arkeolojik çalışmalar devam ediyor. Kaş’ta tarih, deniz, doğa ve alternatif turizm var. Organik ürünlerimiz ve lezzetli yemeklerimiz mevcut. Dünyanın en güzel plajları Kaş’ta… Kaş anlatılmaz yaşanıyor diyoruz” dedi.