FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 28-06-2021 17:57   Güncelleme : 28-06-2021 17:57

Gülyüz’ün Gözüyle programı MTÜRK TV ekranlarında

Gülyüz’ün Gözüyle programı MTÜRK TV ekranlarında

Uzun yıllardır Fethiye ve bölgemizin kültürel ve doğal güzelliklerini ekranlara taşıyan Gülyüz’ün Gözüyle programı, yeni yayın döneminde yeni bölümleriyle MTÜRK TV ekranlarında yayınlanacak. Ekranların sevilen yüzü, program yapımcısı Gülyüz Yurdagül; dış yapım olarak yeni yayın döneminde, programları ile izleyenlerimizin karşısında olacak.

Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, yeni yayın dönemi öncesinde; izleyenleri büyük süprizlerin beklediğini söyledi. Dış yapım olarak MTÜRK TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülyüz’ün Gözüyle programı, tüm bölgemizdeki güzellikleri sizlere taşımaya devam edecek.

Programın MTÜRK TV’de dış yapım olarak yayınlanacağını kaydeden Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, “Pandemi sürecinin ardından, yeni yayın döneminde Gülyüz’ün Gözüyle programı MTÜRK TV ekranlarında yayınlanacak. Ekranların sevilen yüzü Gülyüz Yurdagül’ün, Serap Ülkü Medya A.Ş.’nin gücüne güç katacağına inanıyorum. Öncelikli kuralımız samimiyet ve tevazu. İlk olarak Haber Müdürümüz Fatih Dereli ile başladık. Bundan böyle Gülyüz Yurdagül de bizlerle birlikte. Lütfen MTÜRK TV’de takipte kalın” diye konuştu.

Program Yapımcısı Gülyüz Yurdagül açıklamasında, “Kapılarınıza bana açtığınız için sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar aynı sektördeydik, yeri geldi birlikte çalıştık. Gülyüz’ün Gözüyle programında köy köy dolaşıp, bölgemizin güzelliklerini anlatmaya gayret ettim. Halkımızın nezdinde zaten bir aşinalığım var. Bundan böyle dış yapım olarak MTÜRK TV’deyim. Yeni yayın döneminde Gülyüz’ün Gözüyle programı, yeni bölümleriyle izleyenlerimiz ile buluşacak. Bunun yanında başka projelerimiz de olacak” dedi.