MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 10-11-2020 17:18   Güncelleme : 10-11-2020 17:18

GÖNÜLLÜ GENÇLER ATAYI ATANDI

GÖNÜLLÜ GENÇLER ATAYI ATANDI

GÖNÜLLÜ GENÇLER ATA’YI ANDI
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Uluslararası Gençlik Merkezi Gönüllü Gençleri Sınırsızlık Meydanında 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinliği düzenlediler.
Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi gönüllü gençleri Sınırsızlık Meydanında 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinliği düzenlediler. Atatürk’ün sözlerinin yazılı olduğu pankartları tutan gönüllü gençler Sınırsızlık Meydanını süslediler. Gençlik Lideri Ayşe Karanlık liderliğinde düzenlenen anma etkinliği halkın yoğun ilgisini çekti. Sınırsızlık Meydanından geçen vatandaşlar telefonlarıyla bol bol gençlerin ve pankartların fotoğraflarını çektiler 
Anma etkinliğinde açıklama yapan Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, “Bugün Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümü, İlimiz genelinde düzenlenen etkinliklerle Atamızı anıyoruz. Atamızı Gençlik Merkezi Gönüllü Gençlerimizle birlikte burada anmak, İnsanlara anlatmak adına anlamlı bir etkinlik düzenledik. Atamızı anmak aynı zamanda Atatürk’ü anlamaktır ve bunu halkımıza anlatmaktır. Bu anlamlı günde Atamızın sözlerini halkımıza taşıyan Gönüllü Gençlere, Gençlik Liderlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm Şehitlerimize ve Gazilerimize Allahtan rahmet diliyor saygı ve özlemle anıyorum” dedi.