FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 05-01-2022 13:20   Güncelleme : 05-01-2022 13:20

Göktepe’ye her kesimden tam destek

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimine sayılı günler kala başkan adayları çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Saha çalışması, sivil toplum örgütlerini ziyaret, afiş, araç giydirme, araçla gezi, sesli, görüntülü reklamlar ve bire bir çalışmalar ile son viraja girildi.

Göktepe’ye her kesimden tam destek

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimine sayılı günler kala başkan adayları çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Saha çalışması, sivil toplum örgütlerini ziyaret, afiş, araç giydirme, araçla gezi, sesli, görüntülü reklamlar ve bire bir çalışmalar ile son viraja girildi.

 

Bu kapsamda Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi sabah saatlerinde Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’yı makamında ziyaret etti. Hemen ardından Fethiye’nin köklü esnafı Burhanettin Tuna ve Kerim Ballıoğlu’nu ziyaret ettiler. Yıllardır tek liste gidilen seçime Tezcan Göktepe ve ekibinin renk ve heyecan getirdiği vurgulanıyor.

 

PARLAYAN ADAY GÖKTEPE

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi 8 Ocak Cumartesi günü eski Fethiye Lisesi şimdiki Gazi İlköğretim Okulu Spor Salona saat 10.00’da başlayacak. İki yeni adayın sahada tozu dumana katmasıyla başlayan seçim çalışmalarının sonucunu sandık belirleyecek.

 

ÇIRALI KAPIDA KARŞILADI

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi, gece gündüz çalışmalarına devam ediyor. Her fırsattı değerlendiren Tezcan Göktepe ve ekibi güne Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’yı makamında ziyaretle başladı. FTSO Başkanı Osman Çıralı Göktepe ve ekibini kapıda karşıladı. Çok samimi olarak ilgi gösteren Çıralı, Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi kalabalık olunca toplantı salonunda ağırladı. Fethiye’de yıpranmamış, kendi işinde başarılı olan kişilerden oluşan çalışma arkadaşlarını tek tek tanıtan Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Bizim amacımız esnaf odasını esnafın odası yapmak. Söz ile değil tüm üyelerimize hizmet üreterek. Bu konuda neler yapacaklarımızı yaklaşık 8 aydır anlatıyoruz. Artık son düzlükteyiz diyebilirim. Bu son düzlükte de durmuyoruz, gece gündüz çalıyoruz. Bizim yönetimde olacak arkadaşlarımız burada. Her biri pırlanta gibi işinde başarı elde etmiş, gözlerinden hizmet aşkı fışkırıyor. Diğer adaylarımızın yanındaki çalışma arkadaşları ile bizim çalışma arkadaşlarımızı değerlendirsinler. Bu yapacağız dediğimiz projelere bu arkadaşlarımızla birlikte yapacağız. Biz hizmet etmek için çıktık bu yola. Hizmet almak isteyen esnaflarımız bize oy versinler. Sonra ah tüh kimseyi kurtarmaz. Esnafın her türlü sorunu çözüm bulacak veya bulmak için çalışacak başkan ve ekibi olarak 8.Ocak 2022 Cumartesi günü tüm üyelerimizi sandık başına davet ediyor ve destek istiyoruz” dedi.

 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, “Bizler seçilmişler olarak, seçilen göreve gelen her başkan ile çalışmak için buradayız. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası başkanı olarak, üyelerimizin ve Fethiye’mizin menfaatlerini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fethiye Güç Birliği olarak adlandırdığımız çalışma arkadaşlarımızın çoğunluğu sivil toplum kuruluşlarından oluşmaktadır. Bu kapsamda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası da çalışma paydaşımızdır. Seçilen her arkadaşımız bizimde başkanımızdır. Tabii ki böyle güzel bir ekiple de çalışmak nasip kısmet olur. Başkan adayı Tezcan bey nezdinde tüm ekip güçlü isimlerden oluştuğunu görüyoruz. Fethiye’mize şimdiden hayırlı olsun seçiminiz” dedi.

 

Yaklaşık olarak bir saat süren ziyaret sonrasında yine kapıya kadar uğurlayan FTSO Başkanı Osman Çıralı ile oda önünde basına poz verdiler. Daha sonra Fethiye’nin köklü sevilen esnaflarından olan Burhanettin Tuna’yı işletmesinde ziyaret ettiler. Öte yandan Kerim Ballıoğlu ile de fikir alışverişinde bulundular. İki esnafta, “Çok güzel bir ekip olmuşsunuz, bu ekip istenilen hizmete her konuda cevap verebilir. Yolunuz açık olsun diyerek fotoğraf çekimi için poz verdiler.