GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2021 12:02   Güncelleme : 19-12-2021 12:02

Göktepe’nin ekibine Kızıl da katıldı

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye destek her geçen gün daha da artıyor. Fethiye’nin 41 mahallesindeki esnafları tek tek dolaşan Tezcan Göktepe ve ekibi Karaçulha ve Çalıca’daki esnafları gezdi.

Göktepe’nin ekibine Kızıl da katıldı

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye destek her geçen gün daha da artıyor. Fethiye’nin 41 mahallesindeki esnafları tek tek dolaşan Tezcan Göktepe ve ekibi Karaçulha ve Çalıca’daki esnafları gezdi.

Karaçulha Mahallesi’nde 40 yıldan bu yana esnaflık yapan Mehmet Emin Kızıl ilk defa oda seçimleri için Tezcan Göktepe’nin oluşturduğu yönetim kadrosuna girmeyi kabul etti. Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekip arkadaşları tek tek esnafları dolaştılar ve kongreye davet ettiler.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri 8 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da Gazi İlkokulu (eski Fethiye Lisesi) Salonu’nda yapılacak. Fakat aynı gün sınav olması nedeniyle en kısa sürede seçimin esnafa yakışır bir yere alınacağı müjdesi bekleniyor.

 

Çalışmalarını her geçen gün hızlandıran Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve çalışma arkadaşları,  Karaçulha ve Çalıca bölgesindeki esnafları bir kez daha ziyaret etti. Yönetim kadrosuna katılan sevilen esnaf Mehmet Emin Kızıl, bölgedeki esnaflar için çok büyük sürpriz oldu. Yaşamında ve 19 yıllık esnaflığında başarılı olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’nin, son dakika golü ile adaylar içerinde en iyi ekibe sahip olduğu dile getirildi.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe yaptığı açıklamada, “Öncelikle kongremize tüm esnaflarımızı davet ediyorum. Bunun yanında sizlerin desteklerini almak için elimizden gelen çalışmaları yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha önce bu bölgeyi gezmiştik. Karaçulha ve Çalıca bölgemizi ekibimize yeni giren Mehmet Emin Kızıl ve kadim dostu Terzi Ali beyle bir kez daha gezip destek istedik. Birçok esnafımızdan övgüler aldık. Bize gerçekten gönül veren esnaflarımız konuşmasından davranışından kendini belli ediyor. Bir de kararsız olan esnaflarımız vardı. Artık onlarında teveccühünü almaya başladığımızı bire bir görüyoruz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Göktepe, “Çalışmalarımız olsun, ekip arkadaşlarımız olsun, yaptığımız projeler olsun... Hepsi esnafımıza kendimiz anlatmak için yaptığımız çalışmalar. İşte bunların hepsi toplandığı zaman bu gün gördüğümüz ilgiyi bize daha iyi anlatıyor. Bana destek veren tüm ekip, eş, dost, esnaflarımıza ve adını sayamadığım herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Esnafımızın oyunu aldıktan sonra mahcup olmayalım diye her geçen gün güçlü ekip arkadaşlarımızı kadromuza ekliyoruz. Biz daha iyi yönetmek için Fethiye Esnaf Odası Başkanlığına talibiz. Esnafımız bize görev verdiği takdirde,  seçildiğimiz gün itibariyle tekrar çalışmalara devam edeceğiz. Tüm esnafımızdan destek istiyoruz. Hep Birlikte değişim için sandıkta oy kullanmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.