GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2021 18:02   Güncelleme : 20-10-2021 18:05

Göktepe’den, İlçe Başkanı Çoban’a ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe (İksirci Tezcan), İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti.

Göktepe’den, İlçe Başkanı Çoban’a ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe (İksirci Tezcan), İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Çoban ve yönetiminden destek isteyen Başkan Adayı Göktepe, “Saha çalışmalarımızda esnafımıza tutamayacağımız hiçbir sözü vermiyoruz. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız projeler yapılabilecek ve esnafımızın sorunlarını giderecek projelerdir” ifadelerini kullandı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, yaklaşan oda seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürürken; bir taraftan üye ziyaretleri bir taraftan da çeşitli ziyaretlerle gününü dolu dolu geçiriyor. Başkan Adayı Göktepe son olarak da beraberinde ekip arkadaşları ile birlikte İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette projelerini aktaran Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Yakın bir zamanda yapılacak olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın kongresi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Bir taraftan üyelerimize yönelik çalışmalarımız devam ederken, bir taraftan da ilçemizdeki resmi daire amirlerine siyasi parti teşkilatlarına STK’lara yönelik ziyaretlerimiz oluyor. Bu kapsamda bugünde İyi Parti Fethiye İlçe Başkanımız Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret ettik. Herkesten olduğu gibi onlardan da destek istedik” ifadelerinde bulundu.

“YERİNE GETİREMEYECEĞİMİZ VAATLERDE BULUNMUYORUZ”

Saha çalışmalarının da oldukça başarılı ve verimli geçtiğini ifade eden Göktepe, “Şu anda üç aday arkadaş aday olduk ve saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aday fazla olunca dolayısı ile herkes proje üretiyor ve üyelere sunuyor. Ortada sanki bir yerel seçim veya genel seçim varmış gibi bir hava giriyor. Fethiye’de öyle bir hava var. Ben ve ekibim projelerimizin vaadinde bulunurken, yapabileceklerimiz konusunda vaatte bulunuyoruz. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermiyorum. Biz başta da söylediğimiz gibi değişimin adresiyiz. Üyelerimiz bize teveccüh gösterdiği takdirde kazanan biz değil Fethiye esnafımız olacaktır“ ifadelerini kullandı.

“ESNAF SAHİPSİZ VE MUTSUZ”

Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibine çıkmış oldukları yolda başarılar dileyen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Ocak 2022 yılında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimlerine sayılı günler kaldı. Vakit gitgide daralıyor. Herkesin bildiği üzere esnaf kan ağlıyor. Açık açık zor durumda. Zaten ülkemizde ekonomi son beş yıldır ciddi derecede sallantı içerisinde. Bunun yanında bir de Kovid-19 belası yakamızı tuttu. Pandemi sürecinde en fazla zarar gören grup esnaflarımızdır. Bu manada odalara yetki ve etken anlamda çok büyük görevler düşüyor. Esnafımız sahipsiz, esnafımız zor durumda” diye konuştu.