FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 12-01-2022 15:04   Güncelleme : 12-01-2022 15:04

Göktepe, “Demokrasiye boynumuz kıldan ince”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, geçtiğimiz hafta yapılan olağan seçimine gelen her esnafa teşekkür etti.

Göktepe, “Demokrasiye boynumuz kıldan ince”

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, geçtiğimiz hafta yapılan olağan seçimine gelen her esnafa teşekkür etti. Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Bana ve ekibim için oy verenlere çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında yoğun katılım sağlayan diğer esnaflarımıza demokratik haklarını gelip sandığa yansıttıkları için teşekkür ediyorum. Demokrasiye karşısında boynumuz kıldan incedir. Herkesin görüşüne ve yönetiliş şekline saygı duyuyorum” dedi.

 

Seçime 3 adaydan biri olarak katıldıklarını kaydeden Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Biz ekibimle girmiş olduğumuz seçimde bize destek olan oy veren herkese teşekkür ediyorum. Vermeyen ama demokrasinin gereği olan haklarını kullanmak üzere seçim yerine gelen ve oyunu kullanan esnaf arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Herkes hak ettiği şekilde yaşar. Biz üzerimize düşeni yaptık odamızı sahipsiz bırakmamak adına aday olduk.  Görev süremizce yapacaklarımızı anlattık. Hizmet isteyen üyelerimiz bana ve diğer arkadaşıma oy verdi. Son gün ısınmak isteyende alması gerekeni aldı. Herkese hayırlı olsun. Seçim bitmiştir” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Adayı Göktepe, “Bize gönül veren oy veren herkese çok çok teşekkür ederim. Benim sorumluğum bundan sonra denetlemektir. En güzeli heyecan olmayan odamıza seçim heyecanın nasıl olması gerektiğini göstermiş olduk. Tüm esnaflarımıza bundan sonrada odaya sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçim bitti. Şimdi geleceğe bakalım. Bana ve ekibim için oy verenlere çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında yoğun katılım sağlayan diğer esnaflarımıza demokratik haklarını gelip sandığa yansıttıkları için teşekkür ediyorum. Demokrasiye karşısında boynumuz kıldan incedir. Herkesin görüşüne ve yönetiliş şekline saygı duyuyorum” şeklinde konuştu.