FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 21-09-2020 22:30   Güncelleme : 21-09-2020 22:38

GÖKCAN; " FETHİYE DEVLET HASTANESİ ANJİYO ÜNİTESİNE KAVUŞUYOR "

Fethiye'de ziyaretlerine devam eden Yelda Erol Gökcan, Fethiye devlet hastanesini ziyaret etti.

GÖKCAN;

     Başhekim Uz.Dr Yavuz Okulu ile görüşen Gökcan, hastane hakkında bilgiler aldı,görüş alışverişinde bulunuldu. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, sağlık sektöründe Muğla'nın sevk oranlarının en yüksek olduğu kalp ve damar hastalıkları ile ilgili en temel sorun olan anjiyo ünitesinin Fethiye Devlet Hastanesi için çözüme kavuştuğunu bildirdi.
 

     Çıkışta Basın Mensuplarının sorularını yanıtlayan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye'li vatandaşlarımıza bir müjde vermek istiyorum. Kalp ve Damar hastalıklarında ayrıca özellikle kalp krizi anında müdahale edilmesi gereken önemli bir durum. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde açtığımız anjiyo servisimiz ile Muğla'lı vatandaşlarımızı bir nebze olsun dış illere gitme mecburiyetinden kurtarmış olduk.

 

   

    Şimdi Fethiye için müjdeyi vermek istiyorum. Muğla coğrafi açıdan çok geniş bir bölge. Bunun için çok sayıda vatandaşımızdan Fethiye'de Devlet hastanemizde anjiyo servisi olması yönünde talepler geldi. Girişimlerimiz sonucunda çok yakında Fethiye'li hemşerilerimizi anjiyo servisini hizmete sokarak rahatlatacağız. Gerekli işlemler başlatılmıştır. Ak Parti Muğla Milletvekili olarak halkımızın daima hizmetinde olmaya, onların istek ve temennilerini yerine getirmek için var gücümle çalışacağım"dedi

 

HABER: ERKAN KAÇMAZ