GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 13:20   Güncelleme : 03-09-2021 13:20

Genç personel kazada hayatını kaybetti

Seydikemer Belediyesi Saklıkent Personeli Fehmi Arslan'ın geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.

Genç personel kazada hayatını kaybetti

 

Seydikemer Belediyesi Saklıkent Personeli Fehmi Arslan'ın geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.Seydikemer Belediyesi genç mesai arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Saklıkent Personeli olan 31 yaşındaki Fehmi Arslan geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Fehmi Arslan'ın vefat haberini duyan ailesi, yakınları başta olmak üzere Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye personeli ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.

BAŞKAN OTGÖZ'DEN TAZİYE MESAJI
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Saklıkent Personeli Fehmi Arslan'ın geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi nedeni ile bir taziye mesajı yayınladı. Başkan Otgöz mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Saklıkent Personeli, mesai arkadaşımız Fehmi Arslan’ı elim bir trafik kazası sonucu kaybetmemizin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Fehmi Arslan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Belediyemize başsağlığı diliyoruz.”