GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2020 22:08   Güncelleme : 04-02-2020 11:22

GENÇ MEMUR-SEN MUĞLA İI BAŞKANLIĞINA ATAMA

Muğla’da 8 yıldır Genç Memur-Sen’in Başkanlığını yürüten Adem KÖSEOĞLU’nun Memur-Sen İl Başkanı ve Toç Bir-Sen Şube Başkanı olmasından dolayı boşalan göreve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında görevli Doktor İsmail GÖKBEL atandı.

GENÇ MEMUR-SEN MUĞLA İI BAŞKANLIĞINA ATAMA

 

Memur-Sen Konfederasyonu Genel Merkezinde Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp BEYHAN ve Muğla Memur-Sen İl Başkanı Adem KÖSEOĞLU’un katılımlarıyla gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan ve yaklaşık 8 yıldan bu yana Başkanlık yapan Adem KÖSEOĞLU’na hizmetlerinden dolayı teşekkür eden yeni Başkan Doktor İsmail GÖKBEL, “Bu bir bayrak yarışı ve hizmet sevdasıdır. Bundan sonraki süreçte Muğla Memur-Sen İl Başkanım Adem KÖSEOĞLU’un bilgi ve birikiminden faydalanacağız. Hedefimiz almış olduğum bu bayrağı daha yukarı taşımak” dedi.

 

2012’den bu yana yürüttüğü Muğla Genç Memur-Sen İl Başkanlığı görevinden Memur-Sen İl Başkanı ve Toç Bir-Sen Şube Başkanı olması dolayı ayrılan Adem KÖSEOĞLU, “Yaptığımız istişareler neticesinde Genç Memur-Sen ve Memur-Sen Genel Merkezi tarafından başkanlığa, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında görevli Doktor İsmail GÖKBEL atanmıştır. Bayrağı kendisine devrediyorum. Büyük Memur-Sen hedefleri doğrultusunda çağın erdemliler hareketinin temsilcileri olarak her alanda farkındalık oluşturduk. Allaha şükürler olsun bayrağı devretmenin onurunu yaşıyorum” diyerek Doktor İsmail GÖKBEL’in bayrağı daha yukarıya taşıyacağına inancının tam olduğunu ifade etti.