MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 04-04-2022 20:42   Güncelleme : 04-04-2022 20:46

GEKA'nın 147. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

GEKA'nın 147. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’nın 147’nci Yönetim Kurulu Toplantısı GEKA Dönem Başkanı Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in başkanlığında ve Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un ev sahipliğinde Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirildi. 31 Mart Perşembe günü düzenlenen toplantıya, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan ile ajansın görevli uzmanları katıldı.

Toplantıda, ajansın 2021 yılı birim faaliyet raporlarını ve son toplantıdan bu yana hayata geçirilen çalışmalarını gözden geçirilerek 2022 yılı için planlanan programlar görüşüldü. 

Toplantı sonrasında kurul üyeleri, GEKA'nın Kuşadası'nda sağlık ve kültür turizminin gelişmesi için desteklediği “Uluslararası Diş Merkezi" ve "Kuşadası Kadıkalesi Anaia Liman Kalesi" projelerini ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.