GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2021 16:42   Güncelleme : 15-12-2021 16:45

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılında anlamlı ziyaret

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gaziantep Valiliği koordinesinde Gaziantep'ten 80 ile gönderilen bağımsızlığımızın sembolü bayrağımız ve Gaziantepli ustalar tarafından yapılan özel kaplara konulan toprak, Öğretmen Emine Topçu ve Öğrenci Özlem Yapış tarafından, Muğla Vali Orhan Tavlı’ ya teslim edildi.

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılında anlamlı ziyaret

 

 

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gaziantep Valiliği koordinesinde Gaziantep'ten 80 ile gönderilen bağımsızlığımızın sembolü bayrağımız ve Gaziantepli ustalar tarafından yapılan özel kaplara konulan toprak, Öğretmen Emine Topçu ve Öğrenci Özlem Yapış tarafından, Muğla Vali Orhan Tavlı’ ya teslim edildi.

 

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. yıl dönümünü kutlayan Vali Orhan Tavlı, “Vatanı için, Milleti için, Bayrağı için, Devleti için toprağa düşmüş tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

 

Vali Orhan Tavlı, Öğretmen Emine Topçu ve Öğrenci Özlem Yapış’a bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Bir Tarih Hazinesi Beçin Kalesi” kitabını hediye etti.