SPOR
Giriş Tarihi : 06-11-2020 19:24   Güncelleme : 06-11-2020 19:24

Futbol Tutkunları Tüm Liglerin Bu hafta Oynanacak Olan Maçları, Gün ve Saatleri Bu Haberimizde...

Ülkemizde çok sevilen ve merakla izlenen spor mücadelelerin saat ve günlerini takip edebilirsiniz.. Süper Lig, 1.lig,2.lig ve 3,lig Karşılaşmalarının saat ve günleri...

Futbol Tutkunları Tüm Liglerin Bu hafta Oynanacak Olan Maçları, Gün ve Saatleri Bu Haberimizde...
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.11.2020
Cuma

20:00


GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) EMRE MALOK
(V) ZORBAY KÜÇÜK
(A) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) ŞEVKET UYAR
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) BÜLENT KILIÇ
KALYON STADYUMU
07.11.2020
Cumartesi

13:30


KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
(H) SERKAN TOKAT
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(Y) ATA YILDIRIM
(D) YASİN KOL
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) NESLİHAN HOCAOĞLU
(T) NİHAT ÖZEN
(T) İLKER ÖZKAN
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
07.11.2020
Cumartesi

16:00


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ORKUN AKTAŞ
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) METİN ALPER
(T) BÜLENT KANTAR
(T) OĞUZ CESUR
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
07.11.2020
Cumartesi

16:00


AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) KADİR SAĞLAM
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) BÜLENT BALTA
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
07.11.2020
Cumartesi

19:00


FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) SERKAN OK
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) AYDIN BALKANLI
(T) LEVENT AKYER
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
08.11.2020
Pazar

13:30


YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) METE KALKAVAN
(Y) ERDEM BAYIK
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) BOZKURT BERKER
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) TEMEL TÜYSÜZ
YENİ MALATYA STADYUMU
08.11.2020
Pazar

13:30


MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) ERHAN ŞAHİN
ERYAMAN STADYUMU
08.11.2020
Pazar

16:00


HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) ORHAN TATAR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
08.11.2020
Pazar

16:00


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) MERT GÜZENGE
(G) SABRİ ÇELİK
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) EKREM GÜLEN
(T) SADETTİN DAĞ
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
08.11.2020
Pazar

19:00


DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) MÜRVET SEZER
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) CELALETTİN YAVUZ
(T) SÜLEYMAN BASA
YENİ 4 EYLÜL STADI

 

TFF 1. Lig -  9.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.11.2020
Cuma

19:00


ALTAY
-
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) MURAT TEMEL
(D) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) SÜLEYMAN KUTAY
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
07.11.2020
Cumartesi

13:30


ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) MERT BULUT
(D) TARIK GÜLDAL
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) SERVET SARIKAYA
(T) HAKAN BAŞ
BANDIRMA 17 EYLÜL
07.11.2020
Cumartesi

13:30


ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
07.11.2020
Cumartesi

16:00


ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

MENEMEN SPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM

(ERTELENDİ)

07.11.2020
Cumartesi

19:00


ANKARASPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) CANER AK
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) SELİM ÖZEN
(G) HAMZA IŞIN
(T) AYHAN TAŞ
(T) CENGİZ AKAR
(T) ÖMER SÖZEN
OSMANLI STADI
08.11.2020
Pazar

13:30


ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) ALPER ÇETİN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(D) AHMET BALKAN
(G) MEHMET KAYA
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) MURAT KARAMAN
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
08.11.2020
Pazar

16:00


YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) BURAK ŞEKER
(Y) ANIL USTA
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) ÖMER FARUK TURTAY
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) KASIM TURNA
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) İLTER ÖZ
SAMSUN YENİ 19 MAYIS
08.11.2020
Pazar

16:00


AKHİSARSPOR
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) AYBERK DEMİRBAŞ
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) EKREM İNCİ
(T) ERCAN TAĞ
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
08.11.2020
Pazar

19:00


İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) TURGUT DOMAN
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) SURURİ SAYDAM
(T) NAZİF ÇILDIR
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI

 

Misli.com 2. Lig -  Grup Beyaz - 9.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
11.11.2020
Çarşamba

13:00


NİĞDE ANADOLU FK
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) ONUR BİNGÖL
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(Y) MEHMET DURA
(D) TANER TUNCER
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) ERTUĞ BÜYÜK
NİĞDE 5 ŞUBAT
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) ENVER AYDIN
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) UĞUR AKALP
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) HAŞİM PAZAR
(T) ZİYA KARADOĞAN
(T) GÜNDOĞDU YİĞİT
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ANKARA DEMİRSPOR
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
   
TCDD ANKARA DEMİRSPOR

(ERTELENDİ)

11.11.2020
Çarşamba

13:00


SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

ÇORUM FK
(H) HARUN TOPLAR
(Y) BÜLENT KORKMAZ
(Y) VOLKAN KAAN TOPAL
(D) FURKAN AKSUOĞLU
(G) KORAY TAN
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) UĞUR GÜLSOY
15 TEMMUZ STADYUMU
11.11.2020
Çarşamba

13:00


AMED SPORTİF FAALİYETLER
-
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) OZAN BEKAR
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) ZİYA FİDAN
(T) HİLMİ MAHİR BAŞARAN
(T) EREN ÖZTÜRK
DİYARBAKIR STADYUMU
11.11.2020
Çarşamba

13:00


KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

SARIYER
(H) ALİM KANDEMİR
(Y) VURAL GÜL
(Y) VEDAT HOŞNAM
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER
(G) MEHMET SARP
(T) AYTEKİN AŞICI
(T) FATİH AKSOY
12 ŞUBAT
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
-
Detaylar

GÜMÜŞHANESPOR
(H) FURKAN BAKAN
(Y) EREN ÖZÇELİK
(Y) MEHMET KURU
(D) DENİZ SERCAN AKGÜL
(G) HANEFİ ÖZTÜRK
(T) FATİH DOKSANOĞLU
(T) MERT YARDİBİ
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
(H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) FATİH DEVECİ
(D) LEVENT BALCI
(G) FETHİ KAYIŞ
(T) ÖMER AKSOY
(T) LEVENT ÇAKMUR
ORTAHİSAR YAVUZ SELİM STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

HACETTEPE SPOR
(H) SÜLEYMAN BAHADIR
(Y) ŞEFİK ÖNER
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(D) SABİT SELVİ
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) ERGİN TURAN
ŞANLIURFA GAP STADYUMU

 

Misli.com 2. Lig -  Grup Kırmızı - 9.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ETİMESGUT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) METİN YALÇIN
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) ADNAN KURT
(T) SALİH TURALI
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


GMG KASTAMONUSPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) AYKUT SERGİN
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) GÖKHAN ALKAYALAR
(G) İLKAY AYDIN
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) HALUK CÖMERT
GAZİ STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) AHMET ECEVİT
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(Y) LEVENT YEŞİLYURT
(D) BURAK DEMİRKIRAN
(G) AYKUT GENÇOĞLU
(T) SEZAİ ARSLAN
(T) TANER ŞANVER
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
11.11.2020
Çarşamba

13:00


EYÜPSPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) MEHMET SIRAÇ AKPINAR
(Y) RECEP KORKMAZ
(D) MEHMET TERECE
(G) HAKAN AKMISIR
(T) ABDULLAH KELEŞ
(T) HİKMET GÜNŞEN
EYÜP STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


TARSUS İDMAN YURDU
-
Detaylar

ELAZIĞSPOR
(H) ALPER ORAN
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) CİHAD BUYURGAN
(D) ERDEM DEMİRTAŞ
(G) YAVUZ SELİM ERAN
(T) MEHMET RIZA ÖZSAKAL
(T) MEHMET KURAL
TARSUS İLÇE
11.11.2020
Çarşamba

13:00


KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) FERHAT ÇALAR
(D) DOĞUKAN YILDIRIM
(G) ADİL SİNEM
(T) AHMET AKSOYEK
(T) DURALİ TINAS
KIRKLARELİ ATATÜRK
11.11.2020
Çarşamba

13:00


VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

MAMAK FK
(H) HAMİT BASIK
(Y) MUSA MURAT EMRE
(Y) MUHAMMET MUNİR DADI
(D) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(G) ÖNER FIRAT
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
VAN ATATÜRK
11.11.2020
Çarşamba

13:00


PAZARSPOR
-
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) SAİT TUZCU
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) MUSTAFA KIRBAŞ
(D) ÖMER KOCABEY
(G) İSMAİL KÖSE
(T) SEDAT CUMUR
(T) MURAT KÖMÜRCÜ
PAZAR İLÇE
11.11.2020
Çarşamba

13:00


SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

BODRUMSPOR A.Ş.
(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) UMUT İNCİLİ
(D) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) KORAY BAKIŞ
YENİ SAKARYA ATATÜRK
11.11.2020
Çarşamba

13:00


KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(Y) MUSTAFA ÇEVİK
(Y) EROL ERNEK
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) DİLAN DENİZ GÖKCEK İŞCAN
(T) SONER ÖZBAŞI
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI

 

Misli.com 3. Lig -  Grup 01 - 8.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
12.11.2020
Perşembe

12:00


BUCASPOR 1928
-
Detaylar

ARTVİN HOPASPOR
(H) METEHAN ALPAT
(Y) YASİN KILIÇ
(Y) MEHMET ALİ ÇETİN
(D) BURAK AKSAK
(G) MUZAFFER KAŞIKCI
(T) DAVUT NUMANOĞLU
YENİ BUCA STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


KEMERSPOR 2003
-
Detaylar

EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(Y) ARDA ANIL YAVRUOĞLU
(D) ORHAN GÜNGÖR
(G) HASAN SERDAR ÇAKIROĞLU
(T) VOLKAN ALTUNPALA
KEMER İLÇE
12.11.2020
Perşembe

13:00


OFSPOR A.Ş.
-
Detaylar

FATSA BELEDİYESPOR
(H) BURAK AKDAĞ
(Y) MUSTAFA GÜÇER
(Y) CEM MUSTAFA AKPINAR
(D) VELİ BATUHAN BOZKURT
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) İBRAHİM TAN
(T) ÜMİT GERS
 
12.11.2020
Perşembe

13:00


DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
(H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) EMRE ASLAN
(Y) AYKUT YILMAZ
(D) SERKAN YÜCEL
(G) DÜZGÜN MURAT ZİNCİDİ
(T) İRFAN EROL
(T) ÖZCAN SARMAN
DİYARBAKIR STADYUMU
12.11.2020
Perşembe

13:00


PAYASSPOR
-
Detaylar

1877 ALEMDAĞ SPOR
(H) MEHMET GÜNGÖR
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(Y) ERAY TANIK
(D) TUGAY BENEK
(G) ENEZ KAPLAN
(T) MÜMİN TOSLALI
PAYAS İLÇE STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
(H) HAKAN BASIK
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) TOLGA DEDE
(D) KERİM ÇATAKLI
(G) CENGİZ ÖZKUL
(T) SEBAHATTİN ARTUN
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
12.11.2020
Perşembe

13:00


ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) ENES SEYMEN
(Y) BURAK ÖZER
(D) OĞUZ KARADAĞ
(G) KEMAL M. SERBES
(T) GÜRHAN TOKUL
(T) EMRE BOLEL
SİLİVRİ
12.11.2020
Perşembe

13:00


MANİSASPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) GÜRKAN TANOĞLU
(Y) SELMAN TİMUR
(Y) ÖMER AKMAN
(D) VEYSEL YAMAÇ
(G) BÜLENT TÜRKEKUL
(T) TUNCAY ATAN
MANİSA 19 MAYIS

 

Misli.com 3. Lig -  Grup 02 - 8.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
11.11.2020
Çarşamba

13:00


NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) TUNCAY ERCAN
(Y) ERDİ ABDULMECİT SAYAR
(D) BATUHAN KÖSEM
(G) ALİ ŞALK
(T) YUSUF ERDEMİR
NAZİLLİ İLÇE
12.11.2020
Perşembe

13:00


DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
(H) ERHAN KAYA
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(Y) GÖKHAN YÜKSEL
(D) İBRAHİM ÖZKARA
(G) LEVENT AKTAN
(T) MUZAFFER SATICI
(T) İLHAN YILDIRIM
DARICA İLÇE
12.11.2020
Perşembe

13:00


YOZGATSPOR 1959 FK
-
Detaylar

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
(H) SERCAN YILMAZ
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) UFUK UĞURLU
(D) OĞUZHAN GÖKÇEN
(G) SERKAN ÇİNAR
(T) ÇAĞLAR KURT
YOZGAT BOZOK STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


TEKİRDAĞSPOR
-
Detaylar

İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
(H) UGURCAN GÖKLER
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(D) EREN CELAL KUZAYTEPE
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) MURAT KURT
NAMIK KEMAL STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


KARAMAN BELEDİYESPOR
-
Detaylar

MARDİN FOSFAT SPOR
(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) ENES BİROĞLU
(Y) MURAT ŞİMŞEK
(D) MUHAMMED TAHA ONAT
(G) MEHMET GÜVEN
(T) İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ
KEMAL KAYNAŞ
12.11.2020
Perşembe

13:00


BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

KAHTA 02 SPOR
(H) ALKAN PARSAK
(Y) KADİR GÜNAL
(Y) ATAKAN TUTAN
(D) OĞUZHAN HAMİTOĞLU
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) CELİL TAŞKIN
(T) ÖZCAN YILDIRIM
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


YOMRA SPOR
-
Detaylar

CEYHAN SPOR
(H) BURAK OLCAR
(Y) MERT TÜRK
(Y) AHMET ULU
(D) BURAK ALTINEL
(G) AHMET ÇİFCİ
(T) SALİH ŞAHBEY
(T) ALİ BERK
YOMRA İLÇE STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) BERKAY ERDEMİR
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) SERKAN ÖKSÜZ
(D) YUNUS EMRE ÇİFTÇİ
(G) AHMET AYAZ
(T) YALÇIN GÜL
 

 

Misli.com 3. Lig -  Grup 03 - 8.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
12.11.2020
Perşembe

13:00


ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

YALOVASPOR
(H) YUSUF AYDIN
(Y) VOLKAN BOZ
(Y) RECEP GÜNDÜZ
(D) UĞUR BAYDEMİR
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
ŞİLE STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


ALTINDAĞ SPOR
-
Detaylar

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
(H) BURAK FİLİK
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) RIDVAN ÇEVİK
(D) ALİ EMİR YOLCU
(G) BİLAL YAZICI
(T) İNAN KILINÇ
(T) ZÜBEYİR EMRE DURMAZ
ÇUBUK İLÇE
12.11.2020
Perşembe

13:00


OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

GÖLCÜKSPOR
(H) YAKUP BAKIR
(Y) MUSTAFA ZIVALI
(Y) GİRAY KARA
(D) AYBERG ÖZ
(G) ERDAL ORMAN
(T) ÇETİN MUNĞAN
7 OCAK STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


ERBAASPOR
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) DENİZ KÜKREK
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(Y) NESİM KARENFİL
(D) HAMZA PEHLİVAN
(G) ALİ ÇOLAK
(T) HALİT YAKUPOĞLU
(T) OĞUZ HAN AYKUT
ERBAA İLÇE
12.11.2020
Perşembe

13:00


SOMASPOR
-
Detaylar

ÇARŞAMBASPOR
(H) EMRE KORKMAZ
(Y) MEHMET ALİ VARDAR
(Y) MELİH TAN
(D) METİN ATAŞ
(G) HALİL TAMER
(T) HİKMET ŞÜKRÜ ERTANGÜN
SOMA ATATÜRK STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


KARŞIYAKA
-
Detaylar

ARHAVİ SPOR
   
İZMİR ATATÜRK

(ERTELENDİ)

12.11.2020
Perşembe

13:00


BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ÇATALCASPOR
(H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) MEHMET ÖCAL
(Y) SİNAN GÜNAYDIN
(D) BEKİR DOĞAN
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) MURAT BİNGÖL
(T) BURAK UĞURLU
BATMAN YENİ ŞEHİR STADI
12.11.2020
Perşembe

13:00


İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
-
Detaylar

CİZRE SPOR
(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) SEMİH KOCAMAN
(Y) TURHAN AKBAŞ
(D) MUTLUHAN ÇIRAKOĞLU
(G) BURAK CEM TAHİROĞLU
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
MERSİN STADYUMU

 

Misli.com 3. Lig -  Grup 04 - 8.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
10.11.2020
Salı

12:00


KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

52 ORDUSPOR FK
(H) SAFA YILMAZ
(Y) SEDAT ETİK
(Y) ERDEM DEĞİRMENCİ
(D) BEKİR ÖZCAN
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) AHMET MUHTAR AKINCI
FARUK ÇELİK STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


BURSA YILDIRIM SPOR
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
(H) YUNUS DURSUN
(Y) RECEP İLKER KOR
(Y) METİN EKREN
(D) ORHAN KARABOĞA
(G) EVREN ATIŞ
(T) CENGİZ AYDIN
(T) MERT TÜKEL
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ
11.11.2020
Çarşamba

13:00


MUĞLASPOR
-
Detaylar

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
(H) MURAT KASAP
(Y) MİRAÇ BERK KÖLEMEN
(Y) ERDEM TANIŞ
(D) CANTÜRK KILIÇ
(G) TOLGA KADAZ
(T) ENDER OKŞAR
MUĞLA ATATÜRK STD.
11.11.2020
Çarşamba

13:00


KOZAN SPOR FK
-
Detaylar

MODAFEN
(H) SERCAN KARACA
(Y) ÇAĞLAR DEMİRKIRAN
(Y) YAKUP ERDOĞAN
(D) KEMAL DİZDAR
(G) HÜDAVERDİ SAVCI
(T) OKAN ARSLAN
(T) ALPER GÖKÇEN
İSMET ATLI STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


ADIYAMAN 1954 SPOR
-
Detaylar

BERGAMA BELEDİYESPOR
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) HARUN PEKYÜREK
(D) MELİH ALDEMİR
(G) AHMET CENGİZ DUMAN
(T) BÜLENT ARAL
(T) ATAKAN AKSU
ADIYAMAN ATATÜRK
11.11.2020
Çarşamba

13:00


SİLİVRİSPOR
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) BURAK GÜNER
(Y) HAYDAR AVCI
(Y) FURKAN ULU
(D) MÜCAHİT KARAKURT
(G) ŞENER İNAN
(T) SELÇUK ALDEMİR
(T) SERKAN YURDABAK
SİLİVRİ
11.11.2020
Çarşamba

13:00


SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) YUNUS EMRE ÇAKAR
(Y) BARIŞ SUN
(Y) EREN ÖKSÜZLER
(D) DENİZ CAN AYDIN
(G) BAYRAM KİRAZ
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
SİİRT ATATÜRK STADI
11.11.2020
Çarşamba

13:00


BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) TOLGA AKBABA
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU
(Y) CEMAL CAN ÇAKIR
(D) ESİM AYDEMİR
(G) YAŞAR ULUSOY
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) BAYRAM TAŞKIN
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ

Misli.com 3. Lig -  Grup 02 - 3.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler


 

07.11.2020
Cumartesi

13:00


İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) ÖZER ÖZDEN
(Y) SİNAN GÜNAYDIN
(Y) YUSUF SUSUZ
(D) BEKİR TAŞÖZ
(G) MEHMET KAFTANCI
(T) İBRAHİM KÜÇÜK
(T) ALPER GÖKÇEN
PAYAS İLÇE STADI

 

Misli.com 3. Lig -  Grup 04 - 1.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
07.11.2020
Cumartesi

13:00


BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
-
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) ABDULLAH VOLKAN AYDIN
(Y) YUSUF ŞİMŞEK
(Y) OĞUZ BAŞBENZER
(D) MEHMET ÇEKİÇ
(G) YAVUZ ÇETİN
(T) AFŞİN BURKAY ÖZGÜR
(T) TANSEL BAYDAR
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ