SPOR
Giriş Tarihi : 08-07-2021 10:17   Güncelleme : 08-07-2021 10:17

Fethiye’ye 2 kupa ile döndü

Fethiye’ye 2 kupa ile döndü

Fethiye Otomobil Spor Kulübü Derneği sporcusu Özgür Yürük, geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlenen 47. Hitit Rallisi’nde önemli bir başarı elde etti ve 2 kupa ile ilçemize döndü. Yürük, hedeflerinin Fethiye’ye daha çok kupa kazandırmak olduğunu söyledi.  

Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası ikinci yarışı olan 47. Hitit Rallisi’ne katılan DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucusu Diş Hekimi Özgür Yürük;  Historic 1 kategorisini ikinci, genel klasmanı ise üçüncü sırada başarıyla tamamladı ve Fethiye’ye 2 kupayla döndü.

Fethiye Otomobil Spor Kulübü Derneği Başkanı Mesut Karabulut, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Cem Uzunoğlu ve Fethiye Otomobil Spor Kulübü Derneği sporcusu Diş Hekimi Özgür Yürük Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Karabulut ve başarılı sporcu Yürük, organizasyon hakkında Kaymakam Fırat’a bilgiler aktardılar. Yürük, ilerleyen dönemlerde Fethiye’de motor sporlarına olan ilginin artmasını ve bu alanda Fethiye’ye daha çok kupa getirmeyi hedeflediklerini belirtti.