SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2021 14:25   Güncelleme : 10-07-2021 14:25

Fethiyespor sezon hazırlıklarına start verdi

3.Lig’de yer alan Fethiyespor, sezon hazırlıklarına start verdi.

Fethiyespor sezon hazırlıklarına start verdi

3.Lig’de yer alan Fethiyespor, sezon hazırlıklarına start verdi. Lacivert beyazlılar, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel’in yönetiminde yapılan ilk antrenmanda yeni transferlerin de yer aldığı belirtildi. İlk idmanı Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Cem Tufan ve diğer ilgililer de takip etti.

İlk idmanda Fethiyespor’un eski ve yeni futbolcularının kaynaşması sağlandı. Fethiyespor’un yeni futbolcuları Talha Mayhoş, Serdar Ümit Deniz, Nurettin Çakır, Mehmet Mustafa Yıldızaç, Onur Öztonga, ŞahanAkyüz, Burak Başkaya ve kaleci Ahmet Altın da ilk antrenmanda Fethiyespor formasıyla ısınma ve kondisyon çalışmalarına katıldılar. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel futbolcuları ile saha ortasında bir toplantıda yaparak, Fethiyespor’u hep birlikte bir üst lige taşımaya geldik.

Tüm enerjimizi Fethiyespor için harcayacağız ifadelerini kullandı. Fethiyespor alt yapısından kaleci Devrim’in yanı sıra Berkant, Egemen, Hanifi, Cihanda bu ilk çalışmada yer aldı. Fethiyespor’un bu ilk etap kampı Fethiye’de kurban bayramı öncesi arefe gününe kadar devam edecek. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yaptığı açıklamada, “Fethiyespor sezona bir üst lig parolası ile giriyor. Takımı oluşturma çalışmalarımızı titiz şekilde sürdürüyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana bir grup oyuncu ile anlaşmamız yaparak takımımıza kattık. Yeni oyuncu görüşmeleri devam ediyor. Arefe gününe kadar ilk etap kampı Fethiye’de sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.