SPOR
Giriş Tarihi : 24-09-2021 18:03   Güncelleme : 24-09-2021 18:03

Fethiyespor seri peşinde

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Fethiyespor, Cumartesi günü kendi sahasında Mardin 1969 Spor’u ağırlayacak.

Fethiyespor seri peşinde

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Fethiyespor, Cumartesi günü kendi sahasında Mardin 1969 Spor’u ağırlayacak. Lacivert beyazlılar iki hafta üst üste aldığı galibiyetlere bir yenisini ekleyerek, üst sıralardaki yerini korumak istiyor.

Hafta boyunca Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde yaptığı antrenmanlarla bu maça hazırlanan Fethiyespor, mücadele saatini bekliyor. 2 haftadır alınan farklı galibiyetlerle moral ve motivasyonu üst düzeyde olan lacivert beyazlı futbolcular, bu karşılaşmayı da kayıpsız atlatıp yoluna devam etmeyi amaçlıyor. Cumartesi günü saat 19.00’daki karşılaşma Fethiye Şehir Stadı’nda oynanacak.

Her iki takım için büyük önem taşıyan maçı Sercan Yılmaz yönetirken; yardımcılıklarını Mustafa Burak Kuş ve Vedat Güneş yapacak. Dördüncü hakem ise Hakan Yurtseven… Fethiyespor’un karşılaşmaya Ahmet, Erdinç, Cemal, Ali Han, Serdar, Serhan, Talha, Nurettin, Serhat, Onur ve Kadir ilk on biri ile çıkması bekleniyor. Mardin 1969 Spor’un muhtemel ilk on biri ise Sercan, Hebat, Rıdvan, Abdulkerim, Muhammed, Nezir, Mustafa, Kerim, Ayhan, Ramiz ve Beytullah…