FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 14-04-2021 18:29   Güncelleme : 14-04-2021 18:29

Fethiyespor Deplasmandan Mağlup Dönüyor

Fethiyespor Deplasmandan Mağlup Dönüyor

Fethiyespor, deplasmanda karşılaştığı Halide Edip Adıvarspora 3-1 mağlup oldu.

  1. Lig 2. Grup 31. Hafta karşılaşmasında 7 oyuncusu koronavirüs salgını nedeniyle karantinada olan Fethiyespor, deplasmanda karşılaştığı İstanbul temsilcisi Halide Edip Adıvarspora 3-1 mağlup oldu.

Maltepe Hasan Polat Stadında oynanan karşılaşmayı Celal Bayraklı, Caner Kurt ve Haydar Avcı hakem üçlüsü yönetti.

Ev sahibi takım Halide Edip Adıvarspor sahaya Evren Özyiğit, Alp Huy, Çağatay Çeken, Gökhan Dinçer, İbrahim Serdar Aydın, Marlon Bülent Üçüncü, Mehmet Kodeş, Mürsel Civelek, Said Can Açıkalın, Sezer Yıldırım ve Şemsettin Ender Kılıç onbiri ile sahaya çıktı.

Temsilcimiz Fethiyespor ise Teknik Direktör Bahri Kaya yönetiminde Sekan Demirol, Serhat Mutlı, Sabri Turgut, Mert Özmen, Hüseyin Rüzgar, Berkay Öztuvan, Görkem Ali Kınay, Cem Özdemir, Anıl Arıcıoğlu, Yakup Alkan ve Ali Han Tunçer kadrosu ile sahaya çıktı.

Fethiyespor maça hızlı başlarken, 2’nci dakikada Anıl Arıcıoğlu’nun attığı golle 1-0 öne geçerken, ev sahibi takım Sezer Yıldırım’ın 15’inci dakikada attığı golle 1-1’lik eşitliği yakaladı. Beraberlikten sonra Fethiyespora oranla üstün oyun sergileyen ev sahibi takım Halide Edip Adıvarspor 36’ncı dakikada İbrahim Serdar Aydın’ın attığı golle 2-1 öne geçti. Son olarak da ev sahibi takımın oyuncusu Said Can Açıkalın 73’ncü dakikada attığı gol sonrası maç 3-1 sona erdi.