SPOR
Giriş Tarihi : 14-07-2021 10:51   Güncelleme : 14-07-2021 10:51

Fethiyeli sporcularla tarih yazdılar

​​​​​​​1978 yılında futbol kulübü olarak kurulan Günlükbaşıspor Kulübü tarihinde ilk defa voleybol branşında müsabakalara katıldı.

Fethiyeli sporcularla tarih yazdılar

1978 yılında futbol kulübü olarak kurulan Günlükbaşıspor Kulübü tarihinde ilk defa voleybol branşında müsabakalara katıldı.

Şükrü Ceylan tarafından açılan Günlükbaşıspor voleybol şubesi, tarihinde ilk defa tamamı Fethiyeli olan sporcular ile Türkiye Erkekler Voleybol L. Ligi’ne çıktı. 2021-2022 sezonunda ilçemizi 2. Lig’de temsil edecek olan Günlükbaşıspor erkek voleybol takımı, başarılı bir altyapı ile daha üst liglerde mücadele etmeyi hedefliyor.

Haziran ayında Ortaca’da düzenlenen ön eleme maçlarında Muğlaspor’u 3-1, Marmarisspor’u 3-0 ve Köyceğizspor’u 3-0 mağlup ederek; yükselme grubu müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştı. Hemen ardından Aydın’da düzenlenen 2. Lig yükselme grubu müsabakalarınıda kazanan Günlükbaşıspor erkek voleybol takımı tarihe geçerek bir ilke imza attı.  

Antrenörlüğünü Aycan İnaluk’un, takım kaptanlığını Burak Keyik’in yaptığı Günlükbaşıspor erkek voleybol takımı önümüzdeki aylarda 2.lig hazırlıklarına başlayacak.