FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 07-04-2021 14:21   Güncelleme : 07-04-2021 14:21

FETHİYELİ GALATASARAYLILARDAN ZİYARET

FETHİYELİ GALATASARAYLILARDAN ZİYARET

FETHİYELİ GALATASARAYLILARDAN ZİYARET

 

            Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Emrecan ARIKAN, yönetim kurulu üyeleri Salih DÜNDAR, Selahattin AYDEMİR ve Ümit GÜRSOY ile birlikte Fethiye İlçe Emniyet Müdürü sayın İsmail AYHAN’ı ziyaret ettiler.

            Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan “Bugün İsmail Müdürümüzü ziyaret etmek istedik. Bu pandemi döneminde bütün sıkıntıların ve yorgunlukların giderildiği keyifli bir sohbet oldu. Fethiye’de Galatasaraylılar olarak bir araya geldik. Bolca Galatasaray’dan konuşup kendisine 48 numaralı ismi yazılı Galatasaray formasını hediye ettik. İlerleyen zamanlarda maçlar seyirciye açıldığı zaman hep birlikte maç izleme kararı aldık. Bizi misafir ettiği için müdürümüze çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.” Dedi.

            Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail AYHAN “Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Emrecan ARIKAN, yönetim kurulu üyeleri Salih DÜNDAR, Selahattin AYDEMİR ve Ümit GÜRSOY’a ziyaretlerinden dolayı ve hediyeleri için çok teşekkür ederim. Hepsi bir arada olduğumuz tanıdığımız arkadaşlarımız. Ziyaretleri beni son derece memnun etti. İlerleyen zamanlarda tekrar görüşmek üzere.” Dedi.