FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 01-10-2020 18:35   Güncelleme : 01-10-2020 18:40

Fethiye’li “ AK GENÇLER “ enerjileriyle kıskandırıyor

Siyasi Partilerin en önemli güçlerinden olan gençlik kolları yapılanması Ak Parti’de diğer partilere nazaran çok daha heyecanlı ve coşkulu…

Fethiye’li “ AK GENÇLER “ enerjileriyle kıskandırıyor

Sahada aktif olarak görev alan Fethiye Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı olan Sinan Cengil, hemen hemen Ak Parti tarafından düzenlenen organizasyonlara katılım göstererek, ilerisi için kazanacağı siyasi tecrübe yolunda adımlarını sağlam atıyor. Partisi için gece gündüz çalışmaya devam eden Cengil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın partiye üye kazandırılması yönünde verdiği talimat doğrultusunda Fethiye’de sahayı geniş tutuyor. Gençlik kolları olarak üzerlerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirmek için var gücüyle çalışacaklarını ifade eden Cengil, en büyük isteklerinden bir diğeri olarak Fethiye Belediyesini Ak Belediyecilik ile buluşturmak olduğunu ifade etti. 1 Ekim Dünya yaşlılar gününü de unutmayan Fethiye Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, verdiği mesajında;

 

“Hayatın her insan için farklı anlamlar taşıyan çeşitli dönemleri vardır. Yaşlılık da hayatın çok özel bir dönemidir. İnsanoğlu, bu dönemde geçmiş yıllarda edindiği tecrübeyle yaşamına yeni bir yön verirken, aynı zamanda ortaya çıkan koşullar nedeniyle de kendisini değişik bir hayat mücadelesinin içinde bulmaktadır.
 

Ömürleri boyunca kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere birer yol gösterici olan yaşlılarımız, hayatlarının bu döneminde bekledikleri ilgi, şefkat ve huzuru fazlasıyla hak etmişlerdir. Bizleri yetiştiren, koruyup kollayan sevgili büyüklerimize ihtiyaç duydukları bu dönemde hak ettikleri saygı ve sevgiyi eksiksiz bir biçimde göstermek insani bir sorumluluktur.
 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm yaşlı vatandaşlarımızın 01 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor, saygılarımı sunuyorum.”dedi.

HABER:ERKAN KAÇMAZ