FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 01-06-2021 11:06   Güncelleme : 01-06-2021 11:06

Fethiye’den 8 sporcu katılıyor

Fethiye’den 8 sporcu katılıyor

Fethiye’den 8 sporcu katılıyor

Muaythai Federasyonu Başkanlığımızın 2021 faaliyet programında yer alan ve 1-7 Haziran 2021 tarihleri arasında Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirilecek Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Müsabakalarına, Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü 8 sporcu ile katılıyor.

Alt gençlerde Tuna Yıldırım, üst gençlerde sporcular Ceren Güçlütürk, Yaren Sıla Kılçar, Toygar Altoğ, Erdem Yağız Akyalı, Halil İbrahim Bayar, Doğukan İpek, Dilşah Eliküçük; Muğla’yı ve Fethiye’yi temsil edecek.

 Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Songül Ayten, “Her ne kadar Bu sıkıntılı günlerde istediğimiz gibi bir antrenman yapamasakta elimizden gelenin en iyisini yaptık sporcularımızın başarıyla dönüp ülkemizi yurtdışında temsil hakkı kazanacağına inanıyorum bizim hedefimiz bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak. Çim sahada antrenman yapmamıza müsaade eden Fethiyespor yöneticilerine, Kaymakamımız Sayın Eyüp Fırat’a ile Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Harun Reşit Yiğit’e çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.