SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 14:23   Güncelleme : 15-07-2021 14:23

Fethiye’deki antrenör ve hakem kampına yoğun ilgi

​​​​​​​Geçtiğimiz günlerde Fethiye Arslan Fight Arena'da gerçekleştirilen MMA Federasyonu faaliyet programında yer alan MMA antrenör, hakem ve sporcu kampı programına yoğun bir katılımın olduğu belirtildi.

Fethiye’deki antrenör ve hakem kampına yoğun ilgi

Geçtiğimiz günlerde Fethiye Arslan Fight Arena'da gerçekleştirilen MMA Federasyonu faaliyet programında yer alan MMA antrenör, hakem ve sporcu kampı programına yoğun bir katılımın olduğu belirtildi.

Fethiye’deki organizasyon İzmir, Eskişehir, Karaman, Denizli, Çorum, Çanakkale ve Ankara’dan antrenör, sporcu ve hakemlerin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Seminer programının yoğun olmasına rağmen katılımcıların memnun olduğu ifade edildi. Federasyon Başkanı Ali Arık etkinlikle ilgili olarak, “Fethiye MMA seminerimizi başarılı bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız. MMA Federasyonu antrenörlerimizden İbrahim Yıldız hocamıza güzel bilgilerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz. Muğla İl Temsilcimiz Evren Arslan’a ve Songül hocamıza ilgi alakalarından kaynaklı teşekkür ederiz. Tüm katılımcılara teşekkür eder spor hayatlarında başarılar dileriz” dedi.

Muaythai,  MMA ve Jiujitsu Antrenörü Songül açıklamasında; “Yoğun geçen seminerimizi Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Spor Salonu’muzda gerçekleştirdik. Dolu dolu geçen sistemlerimizde gelen bütün katılımcı hocalarıma çok teşekkür ederim. Bundan sonra yoğun faaliyetlerle ismimizi duyuracağız. Ayrıca he branşta uluslararası arenada da bayrağımız dalgalandıracak kaliteli başarılı sporcu yetiştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.