FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 28-07-2020 15:46   Güncelleme : 28-07-2020 16:03

FETHİYE'DE ŞAMPİYON BİREY'DEN

27-28 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilen bu yılki YKS sonuçları açıklandı.BİREY EĞİTİM KURUMLARI Fethiye'de 1. Türkiye genelinde 108.oldu.

FETHİYE'DE ŞAMPİYON BİREY'DEN

Birey Eğitim Kurumlarında öğrenimine devam eden Müge Naz SAYIN isimli öğrenci, girdiği YKS sınavında Fethiye 1.'si oldu. Büyük başarıya imza atan Birey Eğitim Kurumları öğrencisi Müge Naz SAYIN, ayrıca Türkiye genel sıralamasında 108. sırada kendine yer bularak ayrı bir başarıya imza attı.
Birey Eğitim Kurumları Kurum Müdürü Ferhat YELLİCE basın mensuplarına yaptığı açıklamada 1. Olan öğrenciyi ödüllendireceklerini aktararak şu sözlere yer verdi; 

" Bugün burada FETHİYE  BİREY EĞİTİM KURUMLARININ başarı öyküsünü sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Başarı bizlere hiçbir zaman bir hediye olarak sunulmaz . Ancak emekle disiplinli ve programlı çalışma ile elde edilebilir. Kararlı bir şekilde çalışmayı  kendisine  ilke edinen kurumumuz öğrencisi Müge Naz Sayın, Fethiye 1.si Türkiye 108.  Olarak emeklerinin karşılığını almıştır."

" EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM "

Fethiye Birey ailesi olarak bu başarının bir parçası olmak bizi mutlu etmiştir. Bundan sonraki öğrencilerimize de bu ilkeleri benimsetip başarılı olmalarına katkıda bulunmak en önemli görevimizdir.
Başarının bir ayağı öğrenci , diğer ayağı da onu yönlendiren, bilgi veren öğretmenlerimizdir. Burada ayrıca emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve  çalışanlarımıza ayrıca teşekkür ederim.
ULU ÖNDER M.KEMAL ATATÜRK'ÜN dediği gibi  "servet ve onun doğal sonucu olan rahat yaşamak ve mutluluk, yalnız ve ancak çalışanlarındır."
 

" ÖĞRENCİMİZİ ÖDÜLLENDİRECEĞİZ "

Biz bu başarımızı ; sabırlı disiplinli, programlı  bir çalışma ile elde ettiğimize inanıyoruz. 
Bu başarıyı elde  etmekte birey eğitim kurumlarının kalitesini ispat etmiş yayınları, fiziki koşulları deneyimli ve uzman öğretmen kadrosu , öğrencilere uygulanan ,haftalık ve günlük programlar ,etüt çalışmaları, koç öğretmen takipleri ,birebir dersler ,soru çözüm saatleri ve etkin rehberlik faaliyetlerinin de önemli bir payı vardır.Bireysel ve kitlesel çok güzel sonuçlar aldık.İlerleyen dönemde daha ayrıntılı sonuçlarımızı paylaşacağız.Öğrencilerimizin başarılarını kurum olarak da ödüllendireceğiz.
Tekrardan bizleri onurlandırıp bu gururu yaşatan  tüm öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Sonuçların Fethiye'mize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizi canı gönülden tebrik eder ileri ki eğitim hayatlarında başarılar dilerim.

HABER: ERKAN KAÇMAZ