FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 21-01-2021 11:06   Güncelleme : 21-01-2021 11:06

FETHİYE’DE ESNAFLAR DEMİRTAŞ’IN ADAYLIĞINI İSTİYOR

FETHİYE’DE ESNAFLAR DEMİRTAŞ’IN ADAYLIĞINI İSTİYOR

FETHİYE’DE ESNAFLAR DEMİRTAŞ’IN ADAYLIĞINI İSTİYOR

 

 

Fethiye’nin sevilen ve başarılı esnaflarından Kamil Mutlu Demirtaş’ın adı Esnaf ve Sanatkarlar Odası adaylığı için konuşuluyor.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık seçiminin 2022 yılının ilk aylarında yapılması bekleniyor. Yaklaşan oda başkanlığı seçimlerine ilişkin olarak ilçede Sürat Kargo Acentesi Yöneticisi Kamil Mutlu Demirtaş’ın adı telaffuz ediliyor. Sürekli halkın içinde olan Demirtaş, güler yüzlü ve samimi kişiliği ile tanınıyor.

 

Seçime uzun bir zaman olmasına rağmen, kulislerde adayların isimleri de sıkça geçmeye başladı. Fethiye’de esnaf kimliği ile birçok yerde adı adaylar arasında anılan Kamil Mutlu Demirtaş, seçimlerde mevcut başkan Mehmet Soydemir’e ciddi bir rakip olarak görülüyor. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için aday sayılarının durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

 

Adaylığı konusunda değerlendirmede bulunan Sürat Kargo Acentesi Yöneticisi Kamil Mutlu Demirtaş, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminin 2022 yılının ilk aylarında yapılması planlanıyor. Pandemi döneminde içerisinde bulunuyoruz. Seçimlerin yapılması konusunda bu süreç göz önünde bulundurulacaktır. Esnaflarımızın adaylığım konusunda ismimi telaffuz etmesi memnuniyet verici. Yıl sonunda yapılması beklenen oda başkanlığı seçimleri için konuşulan diğer isimler de var. Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Şimdiden şahsıma gösterilen teveccühe teşekkür ediyorum” dedi.

SEDAT ÜNAL