GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2022 13:28   Güncelleme : 06-01-2022 13:28

FETHİYE MADO’DAN BASKETBOL’A DESTEK

Fethiye Yıldızları Spor Kulübü U-14 Basketbol takımı; Mado Fethiye’de akşam yemeğinde takım antrenörleri ile birlikte bir araya geldi. Fethiye şampiyonu olan Fethiye Yıldızlar Spor Kulübü U-14 Basketbol takımı önümüzdeki günlerde; Muğla’da ilçemizi temsil edecekler. Muğla İl şampiyonluğunu hedefleyen Fethiye’nin yıldızları Fethiye Erasta AVM’de moral depoladılar.

FETHİYE MADO’DAN BASKETBOL’A DESTEK

 

Fethiye Yıldızları Spor Kulübü U-14 Basketbol takımı; Mado Fethiye’de akşam yemeğinde takım antrenörleri ile birlikte bir araya geldi. Fethiye şampiyonu olan Fethiye Yıldızlar Spor Kulübü U-14 Basketbol takımı önümüzdeki günlerde; Muğla’da ilçemizi temsil edecekler. Muğla İl şampiyonluğunu hedefleyen Fethiye’nin yıldızları Fethiye Erasta AVM’de moral depoladılar. Fethiye Erasta AVM Mado İşletmecisi ve Nursel Özdemir Kurumlarının kurucusu Salih Dündar ve eşi Nursel Dündar tarafından misafir edilen Fethiye’nin Yıldızları; 6 maçta 6 galibiyet alarak grubunda namağlup birinci olarak büyük bir başarı elde ettiler. Fethiye Yıldızları Spor Kulübü U-14 Basketbol takımı Muğla'da yapılacak olan dörtlü finale katılmaya hak kazandı. Genç şampiyonlara destek olan Fethiye Erasta AVM Mado İşletmecisi ve Nursel Özdemir Kurumlarının kurucusu Salih Dündar; başarılarından dolayı takım antrenörü Aykut Serilmez ve Antrenör Can Yavuz ile U-14 Basketbol takımını tebrik etti.

Salih Dündar açıklamasında; ‘ Fethiye Yıldızları Spor Kulübü U-14 takımının başarılarından dolayı sporcularımızı hem motive etmek hem de ödüllendirmek adına akşam yemeği verdik. Takım oldukça başarılı gidiyor. Fethiye Mado olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Her zaman destekçisiyiz. Fethiye İlçe şampiyonu olan takımımızın Muğla il şampiyonu olabilmesi için bir nebze olsun destek olabiliyorsak ne mutlu bize. Bende sporun içinden gelen biri olarak Yerel takımlarımızın, yerel sporcularımızın her zaman yanındayım. Oldukça ön plana çıkan takım başarılarıyla ses getiriyor ve getirmeye devam edecek Fethiye’ye de farklı bir basketbol sevgisi, merakı aşıladığını düşünüyoruz. Kendilerini tebrik ediyor, Final yolunda başarılar diliyoruz.’ Dedi.