FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 09-11-2020 15:13   Güncelleme : 09-11-2020 15:13

FETHİYE İLÇE BAŞKANI Turgay ÖZTÜRK' den MHP'ye ZİYARET

FETHİYE İLÇE BAŞKANI Turgay ÖZTÜRK' den MHP'ye ZİYARET

Cumhur İttifakı'nı oluşturan AK Parti ve MHP'nin Fethiye İlçe Teşkilatları, ziyarette bir araya geldi.
 AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay ÖZTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Gülhanım BOZ ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan CENGİL ile birlikte Fethiye MHP ilçe Başkanı Osman CURA'yı ziyaret etti.
Sohbet havasında geçen ziyarette AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, ittifak üyesi oldukları için her zaman istişare halinde olduklarını belirtti. İlçe Başkanı Öztürk, “Bildiğiniz gibi kongrelerimiz devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kongresi bizimkinden önce gerçekleşti. İttifak partileri olarak yapılan kongrelere karşılıklı katılımlarda bulunduk. Yönetim olarak MHP Fethiye İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tabi ki Cumhur İttifakı’nın üyeleri olarak biz her daim görüşüyoruz. Hem belediye meclis toplantılarındaki birlikteliğimiz hem de genel anlamda işbirliğimiz devam ediyor. Bu konuda çok memnunuz ve sürekli istişare halindeyiz” dedi. 
Osman CURA AK Parti ilçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine hoşgeldiniz diyorum Turgay beyin yardımcı beyanında bulunduğu gibi fethiye' de  Cumhur İtifakı dim dik ayaktadır.
biliyorsunuz yeni kapı hukukuyla başlayan bir Cumhur İtifakı olayı gerçekleşti 15 Temmuz darbesinin bu millete öğretiği 2 şey vardır. Birisi inanmış olan müslümanların samimi müslümanların  nasıl aldatıldığı gerçeği ortaya çıkmıştır.ikinci olay ise çözüm süreciyle birlikte dağdaki eşkıya şehre indirilmiş dolayısıyla bu eşkıya gerçek yüzünü Kürt  halkı görmüştür Cumhur itifakıyla birlikte bu gün Türkiye'miz şahlanışa geçmiştir. Dünyayı şaşırtan olaylar gerçekleşmiştir  dolayısıyla Cumhur İtifakı bizim vazgeçilmezimizdir Teşekkür ediyorum dedi.