FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:22   Güncelleme : 17-02-2021 12:22

FETHİYE ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKAN ADAYI KAMİL MUTLU DEMİRTAŞ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

FETHİYE ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKAN ADAYI KAMİL MUTLU DEMİRTAŞ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

FETHİYE ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKAN ADAYI KAMİL MUTLU DEMİRTAŞ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, esnafın zor ve yıpratıcı bir süreçten geçtiğini ifade etti. Demirtaş, ekonomin temel taşı olan esnaf ve sanatkarların,  maalesef gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşadığını söyledi.

Babadan oğula süregelen ticari hayatını, 20 yılı aşkın bir süredir devam ettirdiğini belirten Demirtaş, Fethiye esnafının çözüm bekleyen sorunlarına ait reçetenin kendisinde olduğunu belirterek göreve talip olduğunu kaydetti. Fethiye  esnafının sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden Kamil Mutlu Demirtaş, bu sorunlar ile yıllardır ilgilenilmediğini ve çözüm üretilmesi noktasında hiçbir çabanın gösterilmediğini belirtti.

Demirtaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Esnaf olarak esnafın durumunu iyi bilen biriyim. Esnafımız zor ve yıpratıcı bir süreçten geçiyor. Ekonomimizin temel taşı olan esnaf ve sanatkarlarımız maalesef gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bizler bunun bilincindeyiz ve esnaf olduğumuz içinde onları en iyi anlayan olduğumuzu belirtmek istiyorum. Adil ve dürüst bir yönetim şekli ile üyelerimize seçilirsek hizmet edeceğimizden herkes emin olsun. Her zaman esnafımızın yanında olacağım. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının  imkanlarını daha çok esnafımıza, kolay, hızlı ve etkin bir şekilde sunmak adına yönetime talip olduk. Yapacak çok işimiz ve yeniliklerimiz olacak.”

AYFER KURT