FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 17-05-2021 21:22   Güncelleme : 17-05-2021 22:03

FETHİYE BELEDİYESİ YAPINCA İYİ – MUÇEV YAPINCA KÖTÜ’MÜ ?

FETHİYE BELEDİYESİ YAPINCA İYİ – MUÇEV YAPINCA KÖTÜ’MÜ ?

FETHİYE BELEDİYESİ YAPINCA İYİ – MUÇEV YAPINCA KÖTÜ’MÜ ? 
CHP’nin içerisinde bulunan ve herşeye muhalefet anlaşıyını benimseyen “eylemci grubu” yine komedi gibi bir eyleme imza attı. MUÇEV’in tertemiz halk plajı haline getirmek için çalıştığı Karataş Plajı’nda inceleme yapan CHP’liler, giriş parası alınmayacak olan plaj ile ilgili olarak şemsiye ve şezlongların ücretsiz olup olmayacağını sordular. Kamuoyu da şimdi onlara soruyor “CHP’li Fethiye Belediyesi’nin işlettiği İnlice ve Karaot Plajı’nda şemsiye ve şezlonglar ücretsiz mi ? 
MUÇEV Muğla’da çöplerden atıl durumda kalan, adeta alemcilerin mekanı durumunda olan koylara yeni bir düzen getirerek, ücretsiz halk plajı çalışmalarını sürdürüyor. CHP’nin eylemci grubu bu durumu da protesto ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Burak Erbay ve beraberindeki heyet; Karataş Plajı’nda incelemelerde bulundu ve buranın halk plajı olmasına karşı plajda bulunanlardan destek istediler. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve belediye meclis üyeleri ile birlikte bir açıklama yapan Burak Erbay, Karataş Plajı’nda şemsiye ve şezlong hizmetinin ücretsiz olup olmayacağını sordu. Milletvekili Erbay, bunun anayasal bir hak olduğunu dile getirirken, Fethiye Belediyesi’nin işlettiği İnlice ve Karaot Plajlarındaki durumdan ise hiç bahsetmedi. 
Şimdi kamuoyu adına soruyoruz, CHP’li Fethiye Belediyesi’nin işlettiği İnlice ve Karaot Plajları’nda şezlong ve şemsiyeler ücretsiz mi ?, İnlice ve Karaot Plajları’ndaki düzenlemenin aynısı Karataş Plajı’nda yapılması ykimleri rahatsız ediyor ? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Muçev yapınca kötü, CHP’li Fethiye Belediyesi yapınca iyi mi oluyor ?