FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 18-01-2021 18:25   Güncelleme : 18-01-2021 18:40

FETHİYE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

FETHİYE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

 

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı İlçe Tanıtım ve Medya Başkanı Sarper Konakçı ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkanı Salih Dündar Fethiye'de bulunan basın mensupları ile bir araya gelerek gündem değerlendirmesinde bulundular.

Basın mensupları ile bir araya gelen Ak Parti fethiye ilçe  Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Sarper Konakçı ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Halkla İlişkiler Başkanı Salih Dündar gündem değerlendirmesinde bulundular. Pandemi döneminde esnafın yaşadığı problemler üzerine konuşan Sarper Konakçı "Esnafımız pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşadı. Hükümetimiz verdiği destekleri ile bu sıkıntıları en aza indirmeye çalıştı. Şimdi aşılama çalışmalarının da başlaması ile bu corona virüsten en kısa sürede kurtulacağız. Tüm Dünya'ya baktığımız zaman hükümetimiz pandemi ile bir çok ülkeden daha iyi mücadele ederek pandeminin zararlarını en aza indirme konusunda başarılı olmuştur. Ekonomik anlamda pandeminin etkilerini de en aza indirmek için esnaflarımızın devlete olan borçları da ertelendi. Umarız bir an önce bu pandemiden kurtularak normal hayatımıza döneriz" dedi.

Ak Parti Hükümeti olarak sosyal yardımların her anlamda devam ettiğini ifade eden Salih Dündar "Pandemi döneminde sosyal devlet anlayışı gereği hükümetimiz ihtiyacı olan kesimlere her türlü sosyal yardımları sürekli yapıyor. Diğer taraftan da her türlü hizmetler aralıksız devam ediyor. Ak Parti olarak 2023 hedeflerimizden şaşmadan yola devam ediyoruz" dedi.