GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-09-2021 16:00   Güncelleme : 24-09-2021 16:00

Erkeklere özel birbirinden farklı deneyim hediyesi fikirleri!

İlkokulda, o karlı yollarda elinizden tutarak, tüm sıcaklığıyla sizi okula götüren ağabeyiniz, elinize iğne batsa kendi canı daha çok yanan babanız...

Erkeklere özel birbirinden farklı deneyim hediyesi fikirleri!

 

İlkokulda, o karlı yollarda elinizden tutarak, tüm sıcaklığıyla sizi okula götüren ağabeyiniz, elinize iğne batsa kendi canı daha çok yanan babanız, tüm saygı ve sevgisiyle hayatınızı daha güzel kılan sevgiliniz, birlikte bir bütün olduğunuz ve en güvendiğiniz adam kocanız, yaşamınızda bir insana verebileceğiniz en büyük sevgiyi verdiğiniz evladınız, eğlenceli ya da zor fark etmeden hep dimdik yanınızda duran arkadaşınız, size kendinden katarak yılmadan öğreten öğretmeniniz, birlikte büyük başarılar elde ettiğiniz patronunuz kısacası hayatınıza değer katan tüm erkekler. Size kattıkları değerin minneti olarak ara sıra da olsa hediyeler vererek aranızdaki bağa bir düğüm daha atarsınız. Çünkü hediye, karşılıksız ve beklentisizdir. Sevginin en saf hallerinden ve en özel şekilde ifade etme biçimlerindendir. Gelin, içten verdiğiniz hediyelerde biraz değişiklik yapın! Aslında büyük bir değişiklik. Zamanın şartlarına, arzularına ve ihtiyaçlarına çok daha uygun bir yapıda olan bodo.com’un deneyim hediyeleriyle tanışın. Değer verdiğiniz erkeklerin en çok ilgilendiği alanlarda bulabileceğiniz onlarca deneyim bir arada!

ERKEKLER İÇİN DENEYİM HEDİYE ÖNERİLERİ

Bodo.com’un deneyim hediyeleri, sizleri şehrin dört bir yanına götürüyor. Beyaz bulutlarla süslenmiş gökyüzüne, yeşilliği ile insanda hayranlık uyandıran dağlara ve ormanlara, mavinin en güzel tonlarını yansıtan denizin huzur veren dalgalarına, şehrin en güzel köşelerinde modern hayatın ürünü olan aktivite ve tatillere yani siz nereye isterseniz oraya. Erkeklerin boş zamanlarında veya kariyerlerinde ilgilenmekten keyif aldığı, huzur bulduğu denediği ve ya henüz yaşamadığı deneyimleri, en önemli zamanlarda gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz. Doğum günleri, Babalar Günü, evlilik veya tanışma yıldönümü, Yılbaşı, bayram, Öğretmenler Günü, düğün, nişan ve mezuniyet kutlamaları gibi hediye vermeye değer gördüğünüz tüm günlere uygun hediyeler bodo’da! Onun için doğru hediyeyi bulma konusunda çekimser iseniz, bu hiç önemli değil. Çünkü bodo, kararsız kalmanız veya tercihi kişiye bırakmak istemeniz durumunda 1 ila 5 arası deneyimi bir arada sunma fırsatı veriyor. Hem de sadece aralarından yalnızca en yüksek rakamlı deneyimi ödeyerek. Onlar arasında da kararsız kalırsa, bodo.com adresinden kolayca değişim yapabilir.

ERKEKLER İÇİN DENEYİM HEDİYE FİKİRLERİ

Şimdi en sıra dışı hediye fikirlerinden birkaçı ile tanışma vakti https://bodo.com/tr/hediyeler/erkege/! ‘’Kendi Aracınız ile Sportif Sürüş Eğitimi’’: Burada uzman sürücü, katılımcının becerilerini test ettikten sonra kaygan yolda sürüş yöntemleri, hız alma, harekete geçme gibi spor aracın en iyi ve çok yönlü kullanımını bu derste uygulamalı olarak öğretir. ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’: Eşinize, doğum günü kutlaması olarak vermek isteyeceğiniz bu deneyimde, arkadaşlarınızla birlikte harika bir yat turu sizi bekliyor. ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Sıcak Taş Masajı’’: İşten güçten iyice bitkin düşen sevgilinize, ilaç gibi gelecek hediyelerden. ‘’Poligon’da Silahla Atış’’: Katılımcı, tercih edebileceği iki farklı silahla 50 atış gerçekleştirebilir. Özellikle savaş oyunu seven yakınlarınız için heyecanla test edeceği bir deneyim olacak. Bodo, şaşırtır sizi!