SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2020 13:14   Güncelleme : 16-11-2020 13:14

DÜNYA 18 YAŞ ALTI TENİS TURNUVASI GÖCEK MTÜRK TV’de CANLI YAYINDAYDI

DÜNYA 18 YAŞ ALTI TENİS TURNUVASI GÖCEK MTÜRK TV’de CANLI YAYINDAYDI

DÜNYA 18 YAŞ ALTI TENİS TURNUVASI GÖCEK MTÜRK TV’de CANLI YAYINDAYDI

Dünya 18 yaş  Altı Tenis Turnuvası Göcek MTÜRK TV’de canlı yayınla sizlerleydi. Necati Kanbur’un sunumunu gerçekleştirdiği  Perspektif programın da söylediği gibi Dünya 18 Yaş Altı Tenis Turnuvası maçlarını canlı yayın olarak verdik. Yapılan karşılaşma sonucunda tek kızlar  turnuvasında 1. Olan Özlem Uslu ve 2. Olan Ayşegül Mert’e İl Gençlik ve Spor Kurulu Başkanımız  Ömer İlman kupalarını verdi. Ömer İlman her iki başarılı sporcularmıza İl Gençlik ve Spor Kulübü Müdürlüğünün Milli Takım Formasını da takdim etti.

Dünya 18 Yaş Altı Tenis Turnuvası Maçında 1. Olan Özlem Uslu;

Çok mutluyum turnuvanın başından beri, mücadele ettim. Bugünde istediğim gibi sonuç elde ettim. Bu beni daha da mutlu etti. İstanbul’dan gelen Özlem Uslu önümde daha turnuvalarım var dedi. Şimdiye kadar 7 haftadır oynadığını söyleyen Özlem Uslu önümüzdeki turnuvalarda da aynı başarıyı elde edeceğini söyledi.

İl Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ömer İlman;

Dünya 18 yaş altı tennis turnuvasını Göcek’te düzenlediğimizden dolayı mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bu güzel organizasyon iyi bir katılım güzel maçlara sahne oldu. Başarılı bir şekilde turnuvamızı tamamladık. İlimizin diğer yerlerinde de çeşitli organizasyonlarımız var. Ortaca ve Dalaman da ortak olarak düzenlediğimiz Türkiye Kriket şampiyonası var. Bu oragizasyon da emeği geçen Tennis kulübü federasyonumuza ve ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu güzel yayınlarınızdan dolayı MTÜRK TV’ye de teşekkür ediyorum. Dedi.

Göcek Tennis Kulübü Başkanı Yavuz Özdoğan; Yaklaşık 10 yıldır bu kulübü işletiyoruz.10 yılın sonunda böyle turnuvaları organize etmeye başladık. Bundan sonra da bu tarz turnuvaları senede 3 4 tane  organize edeceğiz dedi. Eski Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır’da turnuvadaydı.

AYFER KURT