FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 18-06-2022 12:48

Dündar, “Bu yazı fırsat bilelim”

4 kurumuyla bölgede büyük başarı yakalayan Nursel Özdemir Kurumları özel gereksinimi olan öğrencilerine Başarı Belgesi takdim etti.

Dündar, “Bu yazı fırsat bilelim”

 

 

4 kurumuyla bölgede büyük başarı yakalayan Nursel Özdemir Kurumları özel gereksinimi olan öğrencilerine Başarı Belgesi takdim etti.

 

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı artık son buldu. Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde anlamlı bir olaya imza atıldı. Yıl boyunca emek vermiş, çaba göstermiş öğrencilerini ödüllendirmek ve motive etmek amacıyla başarı belgesinin sunulduğu ifade edildi.  

 

Okullar kapansa da kurumların yıl boyunca açık olacağını belirten Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar, “Artık okullarımız kapanıyor. Ancak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimiz yaz boyu açık kalıyor. Özellikle pandemi döneminde ve akabinde okullarda istenilen başarıyı elde edemeyen öğrencilerimiz için kapılarımız açık bekliyoruz. Dönem dönem her öğrencide eksiklikler, sorunlar olabilir. Bizlerin görevi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak eksik olan noktalarda öğrencilerimize ve ailelere destek olmaktır. Kurumlarımızda psikologlarımız, dil terapistlerimiz, özel eğitim uzmanlarımız, fizyoterapistlerimiz vb. uzmanlarımız sizler için yoğunlaştırılmış eğitim vermek için kurumumuzda hazırdır” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Dündar, “Yaz boyu uygulayacağımız yoğunlaştırılmış eğitim programlarımıza dahil olmak isteyenleri bekleriz. Bizlerin tek amacı ve hedefi, onları geleceğe ve sosyal hayata hazırlamak, karşılaşabilecekleri sorunların üstesinden gelebilme becerisini kazandırmaktır. Özel öğrencilerimizin belli alanlarda belli yetenekleri var. Bunları ön plana çıkarmak için çabalıyoruz. Öğrencilerimiz etkinlik yapmayı çok seviyor, bizde etkinlik odaklı eğitim yapmaya özen gösteriyoruz.  Bu kapsamda yıl boyu emek veren Tüm öğretmenlerime, çalışan mesai arkadaşlarıma ve ailelerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı.